جیمز کامرون قصد بازسازی The Terminator را دارد

تبلیغات

فاصله سیزده ساله بین فیلم‌های «Avatar»، ربطی به تمایل کامرون به ادامه این داستان نداشت بلکه به کمبود تکنولوژی مورد نیاز برای ساخت این فیلم مربوط می‌شد. زمانی که از او درباره تم فیلم‌هایش و استفاده از هوش مصنوعی پرسیده شد، او عنوان کرد که: «اگر تصمیم بگیریم که فرنچایز «The Terminator» را بازسازی کنیم، داستان را بیشتر حول محور هوش مصنوعی خواهیم ساخت تا ربات‌های خشن و عصبانی.»

جیمز کامرون در پادکستی اعلام کرد که احتمال بازسازی «The Terminator» در حال بررسی می‌باشد.

منبع: کولایدر

🤘Mohsenj74mahdi12345


منبع: https://gamefa.com/897471/james-cameron-reveals-hes-considering-rebooting-the-terminator-franchise/

جیمز کامرون که یکی از موفق‌ترین کارگردانان حال حاضر سینما است، حتی قبل از موفقیت فیلم «Avatar»، فیلم‌های چون «Titanic» و «The Terminator» را در کارنامه حرفه‌ای خود به ثبت رسانده بود. فیلم موفق «Avatar» حالا بعد از سیزده سال به یک فرنچایز پنج قسمتی تبدیل شده است ولی به نظر می‌رسد بعد از تمام این سال‌ها هنوز فیلم «The Terminator» ذهن کامرون را به خود مشغول کرده است.

فیلم «Terminator: Judgment Day»، آخرین فیلم این فرنچایز به کارگردانی کامرون بود. این فیلم یکی از بهترین فیلم‌های فرنچایز بوده و متاسفانه دیگر فیلم‌های فرنچایز این جذابیت را نداشتند. اگر بازسازی این فرنچایز به کارگردانی کامرون تایید شود، فیلمی با تم هوش مصنوعی قطعا برای مخاطبین فعلی سینما جذاب خواهد بود. با پیشرفت‌های تکنولوژی و استعدادهای کامرون، این فیلم قطعا موفقیت چشم گیری را رقم خواهد زد.

جیمز کامرون، کارگردان موفق، اعلام کرده است که به بازسازی فرنچایز «The Terminator» می‌اندیشد.