جیمز گان از مدیریت دی‌سی و رقابت با کوین فایگی می‌گوید

جیمز گان به تازگی مدیریت استودیو دی‌سی را برعهده گرفت تا از این به بعد، بر روی تمام پروژه‌های دنیای سینمایی دی‌سی نظارت داشته باشد و همانند استودیو مارول، برنامه‌ای طولانی مدت را برای این دنیای سینمایی ترسیم کند.

جیمز گان دو فیلم ابتدایی نگهبانان کهکشان (Guardians of the Galaxy) را برای مارول ساخت و پس از مشکلاتی نیز مارول همکاری خود را با او قطع کرد. پس از آن نیز جیمز گان فیلم جوخه انتحار (The Suicide Squad) و سریال «پیس‌میکر» را برای دی‌سی تولید کرد.

در توییتر از جیمز گان سوال شده که حالا که او به عنوان مدیر کمپانی رقیب مارول یعنی دی‌سی انتخاب شده، آیا از مدیر استودیو مارول یعنی کوین فایگی (Kevin Feige) و همچنین این کمپانی نفرت دارد.

جیمز گان به تازگی اظهار داشت که اولین نفری که از قرارداد او به عنوان مدیر دی‌سی اطلاع پیدا کرد، کوین فایگی بود.

با این وجود، مارول دوباره به سراغ جیمز گان رفت تا فیلم «نگهبانان کهکشان ۳»، قسمت ویژه کریسمس «نگهبانان کهکشان» و همچنین سریال انیمیشنی من گروت هستم (I Am Groot) را برای آن‌ها بسازد.

جیمز گان در پاسخ به این سوال نیز اظهار داشته که این موضوع اصلا صحت ندارد و در حقیقت، کوین فایگی اولین کسی بوده که او در مورد شغل جدیدش به عنوان مدیر استودیو دی‌سی گفته است. جیمز گان همچنین گفته که پس از آن به بازیگر سریال پیس‌میکر (Peacemaker) یعنی جان سینا (John Cena) اطلاع داده است. جیمز گان اظهار داشته:


تبلیغات

نه تنها کوین فایگی را دوست دارم بلکه او اولین نفری بود که من در مورد شغل تازه خود در دی‌سی به او اطلاع دادم. جان سینا نیز نفر دوم بود. بر خلاف باور مردم، اگر درآمد مارول کمتر باشد، درآمد دی‎‌سی زیاد نمی‌شود. در حقیقت، دی‌سی و مارول هر دو هدف مشترکی دارند که آن، خلق آثار جذاب و تماشایی برای بینندگان و طرفداران و رونق دادن به سینماها است.

کمپانی دی‌سی به دنبال حضور جیمز گان به عنوان مدیر و ناظر به دنبال تحولی تاثیرگذار در دنیای سینمایی خودش است و در همین راستا نیز اخیرا حضور دوباره هنری کویل (Henry Cavill) در نقش سوپرمن در دنیای سینمایی دی‌سی تایید شده است.

منبع: ign


منبع: https://gamefa.com/881896/james-gunn-on-signing-to-lead-dc-kevin-feige-was-the-first-person-i-told/