جیمز گان به دنبال خلق داستان‌های بزرگ در دنیای دی‌سی است

ما همه طرفداران دی‌سی در سراسر جهان و همچنین دیگر افراد را به این جهان تازه دی‌سی دعوت می‌کنیم. بی‌صبرانه منتظر آشکار کردن اطلاعات تازه برای شما هستم.

تمرکز اصلی ما روی به جلو حرکت دادن داستان و ساخت دنیای سینمایی دی‌سی تازه‌ای است. ما به دنبال آن هستیم که بزرگترین داستان‌ها را در این دنیای سینمایی و در فیلم‌ها، سریال‌ها و انیمیشن‌های مختلف بازگو کنیم.

از زمان اکران فیلم جوخه انتحار (Suicide Squad) به کارگردانی دیوید آیر (David Ayer) در سال ۲۰۱۶ میلادی، طرفداران خواستار اکران نسخه اصلی این فیلم بودند. از سوی دیگر، طرفداران سریال افسانه‌های فردا (Legends of Tomorrow) نیز پس از کنسل شدن آن در اوایل سال جاری، به دنبال احیای این اثر هستند.

تبلیغات

پس از یک هفته کاری طولانی، توییتر را باز کردم و توییت‌های بسیاری از طرفداران برای نجات سریال «افسانه‌های فردا»، پخش نسخه کارگردان فیلم «جوخه انتحار» و همچنین حمایت طرفداران از دیگر پروژه‌های دی‌سی را دیدم. اکثر این درخواست‌ها نیز مشتاقانه و محترمانه بودند.

حالا جیمز گان در شبکه اجتماعی توییتر در مورد این شغل تازه خود در دنیای سینمایی دی‌سی و همچنین آینده‌ای که برای این مجموعه فیلم در حال توسعه قرار دارد، صحبت کرده است. او همچنین تاکید کرده که به خوبی سخنان و نظرات طرفداران را می‌شنود. او گفته:

به تازگی جیمز گان (James Gunn) به همراه پیتر سفران (Peter Safran) به عنوان مدیران تازه استودیو دی‌سی انتخاب شدند تا روی ساخت پروژه‌های در حال ساخت این دنیای سینمایی نظارت داشته باشند.

جیمز گان در مصاحبه جدید خودش اظهار داشته که سعی دارد داستان‌های بسیار بزرگی را در دنیای سینمایی دی‌سی روایت کند.

جیمز گان در توییت دیگری نسبت به این اظهارات طرفداران واکنش نشان داده و نظرات آن‌ها را شنیده اما هیچ وعده‌ای نداده است. او نوشته:

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/883964/james-gunn-dc-universe-future-comments/