جیمز گان تصویری از پشت صحنه قسمت کریسمسی نگهبانان کهکشان منتشر کرد

جیمز گان به تازگی تصویری از پشت صحنه فیلمبرداری قسمت کریسمسی نگهبانان کهکشان با حضور کوین بیکن منتشر کرده است.

همانطور که طرفداران دو فیلم قبلی «نگهبانان کهکشان» به یاد دارند، کوین بیکن (Kevin Bacon) بازیگر محبوب پیتر کوئیل از فیلم آزاد (Footloose) بود و حالا جیمز گان با انتشار تصویری از پشت صحنه، آشکار کرده که این بازیگر در قسمت ویژه نگهبانان کهکشان حضور خواهد داشت.

در قسمت ویژه «نگهبانان کهکشان»، درکس با بازی دیو باتیستا (Dave Bautista) و منتیس با بازی پوم کلمنتیف (Pom Klementieff) تصمیم می‌گیرند تا برای دوست خود یعنی پیتر کوئیل با بازی کریس پرت (Chris Pratt) که هنوز عزادار گامورا است، تعطیلات خوبی را برپا کنند.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/887719/guardians-of-the-galaxy-holiday-special-set-image-james-gunn-kevin-bacon/تبلیغات

جیمز گان - Guardians of the Galaxy Holiday Special
Guardians of the Galaxy Holiday Special

آن‌ها برای این تعطیلات به زمین می‌آیند تا کریسمس را به شیوه سنتی جشن بگیرند و برای خوشحال‌تر کردن پیتر کوئیل نیز قهرمان دوران کودکی او یعنی کوین بیکن را می‌ربایند. کارن گیلان (Karen Gillan) در نقش نبولا، وین دیزل (Vin Diesel) در نقش گروت و بردلی کوپر (Bradley Cooper) در نقش راکت راکون نیز دیگر بازیگران این قسمت ویژه هستند.

قسمت ویژه «نگهبانان کهکشان» قرار است در تاریخ ۲۵ نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۴ آذر ۱۴۰۱) روی سرویس آنلاین دیزنی پلاس عرضه شود. فیلم «نگهبانان کهکشان ۳» نیز در ماه مه سال ۲۰۲۳ اکران خواهد شد.

در این تصویر تازه منتشر شده از پشت صحنه قسمت ویژه نگهبانان کهکشان که در ادامه مشاهده می‌کنید، جیمز گان به همراه برادر خود یعنی شان گان (Sean Gunn) در کنار کوین بیکن دیده می‌شوند. شان گان در فیلم‌های «نگهبانان کهکشان» نقش کراگلین را به تصویر می‌کشد.

جیمز گان (James Gunn) به دنبال قبول کردن مسئولیت استودیو دی‌سی، روزهای پایانی فعالیت خود در دنیای سینمایی مارول را پشت سر می‌گذارد و با این حال، به تازگی تصویری از پشت صحنه قسمت کریسمسی نگهبانان کهکشان (Guardians of the Galaxy Holiday Special) منتشر کرده است.