جیمز گان شایعات پیرامون انتخاب بازیگر سوپرمن را رد کرد

چند ماه اخیر برای طرفداران دنیای سینمایی دی‌سی بسیار نگران‌کننده بوده است. جیمز گان از زمان قبول کردن مسئولیت اداره دی‌سی تصمیمات مهمی را گرفته و تغییراتی اساسی را در آن انجام داده است.

از آن زمان نیز بازیگران مختلفی به عنوان سوپرمن احتمالی دنیای سینمایی دی‎‌سی معرفی شدند و شایعات متعددی در این رابطه در شبکه‌های اجتماعی وجود داشت. یکی از این بازیگران نیز ستاره سریال سرخوشی (Euphoria) یعنی جیکوب الوردی است.

جیمز گان به تازگی شایعاتی که پیرامون انتخاب بازیگر تازه برای نقش سوپرمن در دنیای سینمایی دی‌سی شکل گرفته را رد کرده است.

تبلیغات

از جمله این تغییرات نیز می‎‌توان به کنار رفتن هنری کویل از نقش سوپرمن اشاره کرد، آن هم درست پس از اینکه هنری کویل به دنبال حضور کوتاهش در فیلم بلک آدام (Black Adam)، بازگشت به دنیای دی‌سی را به صورت رسمی اعلام کرده بود.

منبع: کولایدر

تبلیغات
هادی صفایی


منبع: https://gamefa.com/903949/superman-casting-rumors-james-gunn-comments/

با این حال، سرانجام تصمیم بر آن شد که هنری کویل از نقش سوپرمن خداحافظی کند چراکه جیمز گان سعی دارد بازیگر جوانی را برای این نقش در دنیای سینمایی دی‌سی انتخاب کند و خود وی نیز در حال نگارش فیلم‌نامه‌ای تازه برای فیلم جدید سوپرمن است.

با این حال، جیمز گان در توییت تازه خودش تمام این شایعات را رد کرده و اظهار داشته که هنوز فرآیند انتخاب بازیگر برای نقش سوپرمن شروع نشده است. او اظهار داشته:

هنوز کسی برای ایفای نقش سوپرمن انتخاب نشده است. من همیشه سعی دارم تا ابتدا فیلم‌نامه را به پایان برسانم و سپس به سراغ انتخاب بازیگر بروم و باید بگویم که فیلمنامه هنوز تکمیل نشده است. در آینده‌ای نزدیک ما خبرهای مختلفی را اعلام خواهیم کرد اما اعلام نام بازیگر جدید نقش سوپرمن جزو این خبرها نخواهد بود.