حالت‌های چندنفرۀ Warzone Mobile را تماشا کنید

در Call of Duty Warzone Mobile حالت‌های Domination و Team Deathmatch در دسترس قرار دارند که نقشه‌هایی از نواحی چون Boneyard و TV Station از نقشۀ بتل‌رویال Verdansk را شامل می‌شوند.

طبق اعلام اکتیویژن، بازی Warzone 2 که در چهارشنبه هفته گذشته انتشار یافته بود، در پنج روز اول عرضۀ خود، به رکورد 25 میلیون بازیکن رسیده است.

در ادامه می‌توانید ویدیوهای منتشر شده از حالت‌های چندنفرۀ بازی Warzone Mobile را دانلود یا تماشا کنید:

در اواسط شهریورماه امسال، توسعۀ بازی Warzone Mobile تأیید و گفته شد که چندین استودیوی زیرمجموعۀ اکتیویژن، یعنی سالید استیت (Solid State)، دیجیتال لجندز (Dgital Legends)، اکتیویژن شانگهای و بینُکس (Beenox)، در ساخت آن همکاری می‌کنند.

اکتیویژن در زمان تأیید توسعۀ بازی Warzone Mobile اظهار کرد:

شرکت اکتیویژن در جریان رویداد اخیر خود حول پیش‌نمایش Warzone Mobile، جزئیاتی از حالت‌های مولتی‌پلیر بازی منتشر کرد و تعدادی از ویدیوهای گیم‌پلی بازی در پایین قابل مشاهده هستند.

با به کار بستن تکنولوژی یکپارچه جدید در بازی‌های Call of Duty: Modern Warfare II، Call of Duty: Warzone 2.0 و Call of Duty: Warzone Mobile، بازیکنان می‌توانند بسیاری از موارد اجتماعی (چون دوستان و شبکه‌های گفت‌وگو) را به اشتراک بگذارند، همچنین قابلیت Cross-Progression امکان وجود یک بتل‌پس مشترک را فراهم می‌کند و موارد دیگری که تجربۀ یکپارچه‌ای برای Call of Duty به ارمغان می‌آورند.

بر اساس گزارشات منتشر شده، مایکروسافت پیشنهاد قراردادی ده‌ساله را برای عرضۀ Call of Duty روی پلتفرم پلی استیشن به سونی داده بود که شرکت مذکور این طرح را نیز رد کرده است. تصاحب اکتیویژن توسط مایکروسافت و آیندۀ سری Call of Duty به عنوان یک محصول مولتی‌پلتفرم یکی از موارد کلیدی مورد بررسی رگولاتورهای مختلف است.

کاکاسنگیParham_Sh


منبع: https://gamefa.com/888772/%D9%88%DB%8C%D8%AF%DB%8C%D9%88-%D8%AD%D8%A7%D9%84%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-%DA%86%D9%86%D8%AF%D9%86%D9%81%D8%B1%DB%80-warzone-mobile-%D8%B1%D8%A7-%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B4%D8%A7-%DA%A9%D9%86/

در حالی که انتظار می‌رود این بازی در سال 2023 در دسترس بازی‌بازان پلتفرم‌های موبایل در سطح جهان قرار گیرد، تعدادی از اعضای تیم توسعۀ آن در همین ماه، طی مصاحبه‌ای با پادکست Pocket-Lint، گفته‌اند که امکان انتشار بازی به صورت محدود در اواخر سال میلادی جاری وجود دارد.

تبلیغات

اکتیویژن (Activision) تأیید کرده است که بازی Call of Duty Warzone Mobile شامل حالت‌های چندنفرۀ کوچک‌تری خواهد بود.

این حالت‌ها بدین منظور طراحی شده‌اند تا راه‌های بیشتری برای افزایش سطح سلاح‌ها به غیر از رقابت‌های بتل‌رویال را فراهم کنند.