حالت VR به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا به تحسین خودروهای Gran Turismo 7 بپردازند

اگر پیرو اخبار Gran Turismo 7 باشید، حتماً می‌دانید که یکی از ویژگی‌هایی که قرار است به این عنوان اضافه شود، حالت VR Showroom برای هدست واقعیت مجازی PS VR 2 است که به‌صورت یک به‌روزرسانی رایگان در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد گرفت. طبق اطلاعاتی که به‌تازگی در وب‌سایت رسمی پلی‌ استیشن منتشر شده است، این حالت به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا بیش از 450 اتومبیل موجود در بازی را بررسی و به تحسین جزئیات آن‌ها بپردازند.

استودیوی پولیفونی دیجیتال (Polyphony Digital) در نظر دارد تا بازی‌بازان اینچ به اینچ جزئیات موجود در اتوموبیل‌های Gran Turismo 7 VR را مشاهده و تحسین کنند!

Gran Tursimo 7 هم‌اکنون به‌صورت انحصاری روی کنسول‌های پلی استیشن 4 و پلی استیشن 5 قابل‌بازی است. حالت واقعیت مجازی این بازی در تاریخ 3 اسفند 1401 (22 فوریه 2023 میلادی) برای افرادی که هدست واقعیت مجازی PS VR 2 را تهیه کرده‌اند در دسترس قرار خواهد گرفت. لازم به‌ذکر است پشتیبانی از این هدست شامل تمام بخش‌های تک‌نفره و چندنفره (به جز حالت اسپلیت اسکرین) خواهد شد.

تبلیغات

منبع: Gamingbolt


منبع: https://gamefa.com/910981/gran-turismo-7-vr-will-allow-players-to-appreciate-their-cars-in-the-vr-showroom/

حالت VR Showroom که از قسمت گاراژ قابل دسترسی است به بازی‌بازان اجازه می‌دهد تا اینچ به اینچِ خودروهای‌شان را مشاهده و قسمت‌های ساخته شده از پلاستیک، چوب، چرم و وینیل آن‌ها را تحسین کنند. همچنین بازی‌بازان قادر خواهند بود با بخش‌های مختلفِ داخلی تمامی اتوموبیل‌ها تعامل داشته باشند و مواردی مانند داشبورد، دکمه‌ها و حتی سیستم صوتی را امتحان کنند.