حجم آپدیت روز اول نسخه PS4 بازی The Callisto Protocol مشخص شد

بازی The Callisto Protocol، ساخته‌ی استودیوی استرایکینگ دیستنس (Striking Distance)، در تاریخ 11 آذر 1401 (2 دسامبر 2022) در دسترس دارندگان کنسول‌های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی قرار خواهد گرفت. برای مشاهده‌ی تریلر هنگام عرضه بازی مذکور می‌توانید به این نشانی مراجعه کنید.

Max22گیمر غمگین


منبع: https://gamefa.com/888875/the-callisto-protocol-on-ps4-gets-26gb-day-one-patch/

در فاصله‌ی کمتر از 10 روز تا انتشار بازی وحشت بقای The Callisto Protocol، حجم به‌روزرسانی روز اول نسخه‌ی پلی استیشن 4 مذکور مشخص شد.

بر این اساس، حجم به‌روزرسانی روز اول نسخه پلی استیشن 4 بازی The Callisto Protocol حدود 26.9 گیگابایت است. جزئیات بیشتری در این خصوص در دسترس نیست، اما طبق اطلاعات فعلی این به‌روزرسانی شامل رفع باگ‌ها و بهبودهای کلی خواهد بود.

بازی The Callisto Protocol روی قمر سیاره مشتری جریان دارد،. جیکوب لی (Jacob Lee)، به عنوان شخصیت اصلی بازی پس از سقوط اسیر و به یک زندان امنیتی فرستاده می‌شود. در همین حال، پیدا شدن موجودات جهش‌یافته‌ ترسناک، زندان را به یک جهنم تبدیل می‌کند و موجب کشته شدن بسیاری از زندانیان می‌شود، در حالی که رازهای قدیمی یک کلونی رها شده در این ماه نیز شروع به برملا شدن می‌کنند. 

به‌تازگی اطلاعات مربوط به فهرست تروفی‌های بازی The Callisto Protocol منتشر شده است. این بازی در مجموع دارای 27 تروفی است که از این تعداد 7 مورد طلایی، یک مورد پلاتینیوم، 9 مورد نقره‌ای و مابقی برنزی هستند.

در کنار این به‌روزرسانی، حجم نسخه‌ی ایکس باکس بازی The Callisto Protocol نیز مشخص گردید. طبق اطلاعاتی که در فروشگاه مایکروسافت منتشر شده است، حجم نسخه‌ی ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/اس این اثر حدود 46.28 گیگابایت خواهد بود.

تبلیغات