حضور شخصیت‌های عنکبوتی در تصویر جدید Spider-Man: Across the Spider-Verse

این انیمیشن بر روی مایلز مورالز و گوئن استیسی تمرکز دارد؛ ۲ شخصیتی که پس از وقایع اثر قبلی، باید دوباره در کنار یکدیگر قرار گرفته و تهدیدی که می‌تواند منجر به نابودی دنیاهای موازی شود را خنثی نمایند.

تبلیغات

اثر مورد انتظار Spider-Man: Across the Spider-Verse در تاریخ ۲ ژوئن (۱۲ خرداد ۱۴۰۲) در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.

حال نیز تصویر جدیدی از این دنباله منتشر شده که در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید. تصویری زیبا و تماشایی که چندین شخصیت عنکبوتی را در حال مبارزه با موجودی عجیب و غریب به تصویر کشیده است.

در تصویر جدیدی که از انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse منتشر شده شاهد حضور چندین شخصیت عنکبوتی هستیم.

شمارش معکوس برای اکران یکی از موردانتظارترین آثار سینمای هالیوود در سال ۲۰۲۳ میلادی شروع شده است. انیمیشنی تحت عنوان Spider-Man: Across the Spider-Verse (مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی) که با بهره‌گیری از ایده جهان‌های موازی قصد دارد تا یکی از دیوانه‌وارترین داستان‌های کمیک بوکی را در پرده سینما برای مخاطبین به ارمغان بیاورد.

انیمیشن در میان دنیای عنکبوتی که توسط جواکیم دوس سانتوس، کمپ پاورز و جاستین کی. تامپسون کارگردانی شده و دیوید کالاهام، فیل لرد و کریستوفر میلر نگارش فیلم‌نامه آن را بر عهده داشته‌اند، از صداپیشگانی همچون شامیک مور، جیک جانسون و هیلی استاینفلد بهره می‌برد.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/921454/new-spider-man-across-the-spider-verse-image-highlights-a-spidey-with-wings-and-the-bombastic-bag-man/