حضور شخصیت ماریا در سریال The Last of Us تایید شد + تصویر

منبع: اسکرین رنت

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/902773/last-of-us-game-character-confirmed-maria-image/

سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us) بر اساس مجموعه بازی‌هایی به همین نام از کمپانی ناتی داگ ساخته شده و در کمتر از چند روز دیگر پخش فصل اول آن از شبکه اچ‎‌بی‌او شروع خواهد شد.

به تازگی تصویری از سریال The Last of Us منتشر شده که حضور شخصیت ماریا را در این سریال تایید می‌کند.

علاوه بر این تصویر، به تازگی آشکار شده که قسمت‌های سریال «آخرین بازمانده از ما» طولانی خواهند بود و در این میان، قسمت سوم بیش از ۸۰ دقیقه زمان دارد. پخش سریال از تاریخ ۱۵ ژانویه سال ۲۰۲۳ میلادی (یکشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۱) شروع خواهد شد.

تبلیغات

روتینا وسلی بیشتر برای نقش‌آفرینی در دیگر سریال شبکه اچ‌بی‌او یعنی سریال خون حقیقی (True Blood) شناخته می‌شود. در ادامه می‌توانید این تصویر تازه از فصل اول سریال «آخرین بازمانده از ما» را مشاهده کنید.

سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us)
سریال آخرین بازمانده از ما (The Last of Us)

به تازگی تصویری از سریال «لست آف آس» منتشر شده که حضور یکی دیگر از شخصیت‌های بازی‌ها را در این سریال تایید می‌کند. در این تصویر تازه که توسط مجله EW منتشر شده، شخصیت ماریا با بازی روتینا وسلی دیده می‌شود، کسی که رهبر جامعه‌ای از بازمانده‌ها در جکسون وایومینگ است.

در سریال «آخرین بازمانده از ما» جوئل با بازی پدرو پاسکال و الی با بازی بلا رمزی به هنگام سفر خود با افراد مختلفی آشنا می‌شوند و یکی از همین افراد نیز ماریا است که از اهمیت بسیار زیادی در داستان برخوردار است.