حضور کیانو ریوز در فیلم Ballerina نسخه فرعی جان ویک تایید شد

فیلمبرداری فیلم «بالرین» در حال حاضر در شهر پراگ در جریان است و کیانو ریوز در این شهر برای نقش‌آفرینی در این فیلم حاضر است. لن وایزمن (Len Wiseman) سکان کارگردانی این اثر را در دست دارد و فیلم‌نامه آن را شی هیتن (Shay Hatten) قلم زده است.

علاوه بر این دو نسخه فرعی، فیلم جان ویک ۴ (John Wick 4) نیز قرار است در سال آینده میلادی روی پرده سینماها اکران شود که از جمله فیلم‌های اکشن مورد انتظار سال ۲۰۲۳ محسوب می‌شود.

کیانو ریوز و ایان مک‌شین قرار است در کنار آنا د آرماس در فیلم Ballerina نسخه فرعی فرنچایز جان ویک بازی کنند.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/884764/keanu-reeves-john-wick-ballerina-spinoff/

فیلم «بالرین» یکی از دو نسخه فرعی از فرنچایز «جان ویک» به شمار می‌رود که فعلا در حال توسعه هستند. دیگر نسخه فرعی، مینی سریال کانتیننال (The Continental) است که پیش‌درآمدی برای فیلم‌ها است و روی داستان وینستون جوان و تلاش او برای بدست آوردن کنترل این هتل برجسته تمرکز دارد.

کیانو ریوز (Keanu Reeves) در نقش جان ویک و ایان مک‌شین (Ian McShane) در نقش وینستون، مدیر هتل کانتیننتال قرار است در فیلم «بالرین» حضور داشته باشند. در حال حاضر مشخص نیست که حضور آن‌ها مختصر خواهد بود یا اینکه در بخش زیادی از فیلم حضور خواهند داشت.

در حال حاضر اطلاعات زیادی از فیلم «بالرین» در دست نیست اما حضور آنا د آرماس و کیانو ریوز در این اثر، آن را به فیلمی جذاب و مورد انتظار تبدیل می‌کند. فیلمبرداری این فیلم در جریان است ولی هنوز تاریخی برای اکران آن تعیین نشده است.

تبلیغات

فیلم بالرین (Ballerina) نسخه‌ فرعی‌ای از مجموعه فیلم‌های جان ویک (John Wick) به شمار می‌رود که در آن، آنا د آرماس (Ana de Armas) نقش اصلی را بازی می‌کند. حالا نیز حضور دو ستاره فرنچایز اصلی در این نسخه فرعی تایید شده است.