خالقین سریال The Last of Us خواهان ساخت فصل‌های متعددی هستند

فصل نخست سریال مورد انتظار The Last of Us از تاریخ 15 ژانویه (25 دی) پخش خود را آغاز خواهد کرد.

نسخه اول این بازی روایت‌گر سفر جوئل و الی برای رسیدن به پایگاه نیروهای فایرفلای‌ها بود که پرداختن به این مسئله در بهترین حالت ممکن، می‌تواند یک فصل زمان ببرد. کریگ مازن اعلام کرده که با وجود این که علاقه‌ای به نوشتن داستان‌های طولانی نداشته و همیشه به بهترین پایان ممکن می‌اندیشد اما سعی کرده‌ند تا داستان نسخه اول را به بهترین شیوه ممکن در فصل نخستی که به زودی پخش می‌شود، پوشش دهند.

تبلیغات

فرنچایز The Last of Us (آخرین بازمانده از ما) یکی از مجموعه بازی‌های موفق کمپانی سونی می‌باشد که از داستانی تاثیرگذار و جذاب بهره می‌برد. با این حال روایت این داستان در مدیوم تلویزیون یکی از چالش‌هایی خواهد بود که شبکه HBO باید از پس آن بربیاید. مسئله‌ای که واکنش خالقین این مجموعه تلویزیونی را در پی داشته است.

منبع: کولایدر

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/901980/the-last-of-us-creators-want-more-than-one-season-to-tell-the-remaining-story/

کریگ مازن و نیل دراکمن که به عنوان خالقین اقتباس تلویزیونی The Last of Us محسوب می‌شوند، در تازه‌ترین مصاحبه خود با خبرگزاری کولایدر فاش کردند که به تصویر کشیدن تمامی جنبه‌های جهان این سریال نیازمند فصل‌های متعددی خواهد بود.

البته که این اتفاق به میزان واکنش‌ها و استقبالی که از فصل نخست صورت خواهد گرفت، بستگی دارد. مسئله‌ای که تا حدود یک هفته دیگر و با پخش قسمت نخست از این سریال، می‌تواند آینده آن را تعیین نماید. خالقین این مجموعه به هیچ عنوان خواستار کش دادن داستان نبوده ولی در نظر دارند تا به بهترین شیوه ممکن ماجراجویی‌های جوئل و الی که تا کنون در دو بازی به ارمغان آورده شده است را در مدیوم تلویزیون برای مخاطبین مهیا نمایند.

خالقین سریال The Last of Us برای روایت کامل داستان این مجموعه خواهان ساخت فصل‍هایی متعدد ولی به میزان کافی هستند.

با توجه به این که این مجموعه تلویزیونی در نظر دارد تا جنبه‌های جدید و دیده نشده‌ای از دنیای آخرالزمانی این فرنچایز و ماجراجویی‌های جوئل و الی را به تصویر بکشد، قطعاً شبکه HBO می‌بایست تا آزادی عمل کاملی را به کریگ مازن و نیل دراکمن اعطا کرده تا هر چند فصل که نیاز است را برای روایت تمام و کمال داستان این فرنچایز در نظر داشته باشند.