خالق Better Call Saul سریالی تازه با بازی ریا سیهورن می‌سازد


وینس گیلیگان خالق سریال Better Call Saul و Breaking Bad قرار است سریالی تازه با بازی ریا سیهورن بسازد.

سرویس آنلاین اپل تی‌وی پلاس همچنان به دنبال توسعه فیلم‌ها و سریال‌های خودش است و در همین راستا نیز قرار است سریال تازه خالق سریال‌های بریکینگ بد (Breaking Bad) و بهتره با ساول تماس بگیری (Better Call Saul) یعنی وینس گیلیگان (Vince Gilligan) را بسازد.

در حال حاضر عنوان رسمی این سریال تازه مشخص نشده اما از آن به عنوان اثری درام یاد شده است. علاوه بر این نیز ستاره سریال «بهتره با ساول تماس بگیری» یعنی ریا سیهورن (Rhea Seehorn) قرار است نقش اصلی این سریال را بازی کند.

سرویس آنلاین اپل تی‌وی پلاس نیز در همین ابتدا دستور ساخت دو فصل کامل از این سریال را صادر کرده است. وینس گیلیگان که موفقیت‌های بسیار زیادی را با سریال «بریکینگ بد» و «بهتره با ساول تماس بگیری» را تجربه کرده، مدیر اجرایی این سریال تازه خواهد بود.

تبلیغات

وینس گیلیگان اخیرا اعلام کرده بود که داستان سریال تازه خودش را کامل کرده است و همین نیز سبب شد تا شبکه‌ها و سرویس‌های آنلاین مختلف به دنبال بدست آوردن حق پخش آن باشند. بنابر گزارش‌ها، وینس گیلیگان می‌خواسته برای هر قسمت این سریال بودجه‌ای ۱۳ تا ۱۵ میلیون دلاری در نظر گرفته شود. در هر صورت، به نظر می‌رسد که برنده این مزایده سرویس آنلاین اپل تی‌وی پلاس بوده است.

در حال حاضر وینس گیلیگان هیچ جزییاتی در مورد داستان سریال جدید خود ارائه نکرده است.

منبع: ددلاین

آقا صالح و ماسک مرگArkham


منبع: https://gamefa.com/870706/vince-gilligan-next-series-rhea-seehorn-star-apple-tv-plus-two-season-order/