خلاصه‌ای از داستان فیلم The Marvels منتشر شد

یکی از آثار مورد انتظار در فاز جدید دنیای سینمایی مارول، دنباله فیلم Captain Marvel (کاپیتان مارول) تحت عنوان The Marvels (مارول‌ها) می‌باشد که ماجراجویی جدید کارول دنورز را پس از آخرین فیلم انتقام‌جویان به تصویر خواهد کشید.

این دنباله توسط نیا داکوستا کارگردانی شده و مگان مک‌دانل نیز وظیفه نگارش فیلم‌نامه آن را بر عهده داشته است. از بازیگران آن نیز می‌توان به نام‌هایی همچون بری لارسون، ایمان ولانی و تیونا پریس اشاره کرد.

تبلیغات

فیلم The Marvels در تاریخ 28 ژوئیه 2023 (6 مرداد 1402) در سینماهای سراسر جهان اکران خواهد شد.

طبق تازه‌ترین اطلاعات منتشر شده، این فیلم روایت‌گر همکاری 3 ابرقهرمان از دنیای سینمایی مارول خواهد بود. پس از آن که کارول دنورز خاطرات خود را بازیابی کرد و به مبارزه بر علیه نیروهای شرور کری پرداخت، ناخواسته زمینه‌ساز بی‌ثباتی جهان فرای سیاره زمین شده است. با این حال زمانی که به صورت اتفاقی با کرم‌چاله‌ای در فضا مواجه می‌شود که دست پرورده نژاد کری بوده است، قدرت‌های او با کامالا خان و مونیکا رمبو در هم آمیخته شده و مجبور می‌شوند تا برای نجات جهان به همکاری با یکدیگر بپردازند.

منبع: Comingsoon

KhafiDARKSIREN


منبع: https://gamefa.com/896995/the-marvels-synopsis-teases-titular-trios-mission/

فیلم ابرقهرمانی The Marvels زمینه‌ساز همکاری 3 شخصیت کاملاً متفاوت خواهد بود.

در پایان سریال Ms. Marvel (خانم مارول) نیز شاهد اشاره‌ای به این مسئله بودیم که حیرت طرفداران را در پی داشته است. با توجه به اشاره‌ای که به کرم‌چاله شده است، رویداد رخ داده می‌تواند در نزد مخاطبین منطقی جلوه نماید.