خواننده اصلی بازی Death Stranding درگذشت

رایان کارازیا (Ryan Karazija) که خواننده و موسس گروه Low Roar بوده و به سبب نقش برجسته‌اش در ساخت موسیقی بازی Death Stranding شناخته می‌شود، از دنیا رفت. در پستی که در توییتر گروه Low Roar منتشر شده است، راجع به این حادثه ناگوار چنین می‌خوانیم:

به نظر می‌رسد که کوجیما در سفری که به ریکیاویک (Reykjavík) داشت، با گروه Low Roar آشنا شده است. او در ادامه تصمیم گرفت تا از این گروه برای ساخت موسیقی Death Stranding استفاده کند. باید خاطر نشان کرد که در این بازی، از ۱۸ آهنگ ساخته شده توسط Low Roar بهره گرفته شده است. این در حالیست که ۴ آهنگ دیگر استفاده شده در Death Stranding، متعلق به گروه‌هایی از قبیل Silent Poets و Apocalyptica می‌شوند.


منبع: https://gamefa.com/881997/low-roar-front-man-and-death-stranding-contributor-ryan-karazija-passes-away-at-40/

رایان کارازیا، مردی که نیروی محرک گروه Low Roar بود، در سن ۴۰ سالگی دار فانی را وداع گفت. موسیقی و اشعار زیبای او، از طریق صدای دل‌نشین و فراموش‌نشدنی‌‌اش، مردم بسیاری را غرق لذت کرد و تاثیر او بر زندگی دیگران، کماکان نیز ادامه خواهد داشت.


تبلیغات

کارگردان بازی Death Stranding یعنی هیدئو کوجیما نیز پس از مرگ رایان کارازیا، به ابراز همدردی پرداخت. کوجیما در این مورد نوشت:

سونی ایمیلی مبهم به من فرستاد و اعلام نمود که قصد دارد تا در ازای یک رقم مشخص، از آهنگ I’ll Keep Coming استفاده نماید. آن‌ها هیچ اشاره‌ای به این‌که به چه منظور و برای چه هدفی قصد دارند تا از این آهنگ بهره ببرند، نداشتند. در آن زمان، گروه Low Roar از نظر مالی شرایط مناسبی نداشت؛ به همین دلیل من با پیشنهاد سونی موافقت کردم. در ادامه مشخص شد که سونی قصد دارد تا از این آهنگ در تریلر بازی Death Stranding استفاده کند.

گروه Low Roar، پس از ایفای نقش در تریلر بازی Death Stranding که در سال ۲۰۱۶ منتشر شد، در نزد طرفداران صنعت گیمینگ به شهرت رسید‌. یکی از آهنگ‌های این گروه به نام I’ll Keep Coming، در تریلر ابتدایی Death Stranding مورد استفاده فرار گرفت. در این تریلر، برای نخستین بار بازیکنان شاهد حضور نورمن ریداس (Norman Reedus) در یک ساحل خالی از سکنه بودند. کارازیا، در گفت‌وگویی با VG247 در سال ۲۰۲۰ اعلام کرد که هیچ اطلاعی نداشته است که سونی قصد دارد تا از آهنگ او به چه منظوری استفاده کند. کارازیا در این مورد چنین بیان داشت:

رایان یک انسان مهربان و دلسوز بود و مرگ او کام همه‌ی اعضای گروه را تلخ نموده است. امیدواریم که بتوانیم با ادامه دادن آثار هنری خود در آینده، یاد رایان را گرامی داشته و خاطره او را برای همیشه از این طریق زنده نگه داریم. مراحل ساخت و تدوین آلبوم ششم گروه Low Roar کماکان ادامه دارد و این حادثه تلخ، مانع به پایان رساندن این پروژه نخواهد شد. امیدواریم که همه‌ی طرفداران Low Roar، شرایط فعلی خانواده رایان را درک کرده و به حریم خصوصی آنان احترام بگذارند.

باور چنین اتفاق تلخی دشوار است. نمی‌خواهم وقوع این حادثه را باور کنم. بدون رایان و موسیقی‌اش، امکان خلق Death Stranding وجود نداشت.

خواننده اصلی و بنیان‌گذار گروه Low Roar که به سبب نقشش در ساخت موسیقی Death Stranding شناخته می‌شود، در ۴۰ سالگی دار فانی را وداع گفت.