خود دنیل ردکلیف مسئول پخش شایعات حضورش در نقش ولورین بود

دنیل ردکلیف اظهار داشته که خود او برای اولین بار شایعات مربوط به حضورش در دنیای سینمایی مارول در نقش ولورین را مطرح کرده است.

از مدت‌ها پیش، شایعاتی در مورد حضور دنیل ردکلیف به عنوان ولورین در دنیای سینمایی مارول و فیلم‌های ایکس من (X-Men) وجود داشت و حالا مشخص شده که این بازیگر انگلیسی خودش مسئول پخش این شایعات بوده است.

این بازیگر برجسته به خوبی می‌داند که شناخته شدن تنها برای ایفای یک نقش چقدر سخت است و چه بار سنگینی را روی دوش او قرار می‌دهد و همین نیز باعث شده تا او هیچ گاه به نقش ولورین فکر نکند. او گفته:

این فقط یک شایعه مطرح شده در تور تبلیغاتی فیلم‌ها بود. من سخنی می‌گویم و گاهی اوقات از اینکه پاسخ تکراری به سوالات پیرامون آن بدهم، خسته می‌شوم و سخن متفاوتی را بیان می‌کنم و همین نیز شایعات تازه‌ای را به راه می‌اندازد.

دنیل ردکلیف (Daniel Radcliffe) در بین مخاطبان بیشتر برای ایفای نقش اصلی مجموعه فیلم‌های هری پارتر (Harry Potter) شناخته می‌شود و او در سال‌های اخیر نقش‌های متفاوتی بازی کرده تا از زیر سایه این نقش محبوب خود خارج شود.

دنیل ردکلیف در مصاحبه تازه خود در همین رابطه اظهار داشته:

من هرگز نمی‌خواستم خودم را وارد نقشی بکنم که مطمئن نبودم همیشه بتوانم به آن عشق بورزم و خودم را وقف آن کنم.

منبع: ددلاین


منبع: https://gamefa.com/882235/daniel-radcliffe-addresses-rumors-next-wolverine-x-men-films/

در هر صورت، فعلا استودیو مارول هیو جکمن (Hugh Jackman) را راضی کرده که بار دیگر نقش ولورین را در این دنیای سینمایی و در فیلم ددپول ۳ (Deadpool 3) بازآفرینی کند. فیلم «ددپول ۳» در تاریخ ۸ نوامبر سال ۲۰۲۴ میلادی (جمعه ۱۸ آبان ۱۴۰۳) روی پرده سینماها اکران می‌شود.


تبلیغات