درایو دیسک‌های جداشدنی با مدل‌های دیجیتال پلی استیشن 5 سازگار نخواهند بود

شواهد نشان می‌دهد که درایو دیسک مربوطه با مدل دیجیتال پلی استیشن 5 که در حال حاضر منتشر شده است، کار نمی‌کند. این خبر ممکن است برای بازیکنانی که دارای مدل دیجیتالی پلتفرم پلی استیشن 5 هستند، کمی ناراحت کننده باشد. قضیه جایی پیچیده می‌شود که خیلی از بازیکنان قصد خرید مدل دیسک خور پلی استیشن 5 را داشتند، اما به دلیل کمبود موجودی به مدل دیجیتالی بسنده کردند. با این حال، مصرف‌کنندگان احتمالا آنچه را که می‌خواستند، به دست آوردند.

پلی استیشن 5 یک پلتفرم بسیار پرطرفدار است. تا چند وقت پیش نمی‌توانستید کسنول مذکور را در فروشگاه‌های خارجی پیدا کنید؛ اما خوشبختانه همه چیز تغییر کرده است.

تام هندرسون (Tom Henderson)، یک افشاکننده و خبرنگار قابل اعتماد در صنعت بازی است و این فرد دوباره به درایو دیسک جداشدنی پلی استیشن 5 پرداخته است. اگر به خاطر ندارید، شایعه ای در فضای مجازی منتشر شده بود مبنی بر اینکه یک مدل از پلی استیشن 5 با درایو دیسک جداشدنی در حال ساخت است. در ابتدا تصور می‌شد که این درایو دیسک به کنسول‌های دیجیتالی پلی استیشن 5 متصل شود؛ با این حال، این مهم ممکن است برای کنسول‌های تمام دیجیتال پلی استیشن 5 صادق نباشد. تام هندرسون متوجه شده است که هیچ تغییر قابل توجهی در کنسول پلی استیشن 5 ایجاد نخواهد شد.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/904267/%D8%B4%D8%A7%DB%8C%D8%B9%D9%87-%D8%AF%D8%B1%D8%A7%DB%8C%D9%88-%D8%AF%DB%8C%D8%B3%DA%A9%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AC%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AF%D9%86%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%AF%D9%84/تبلیغات

باز هم تکرار می‌کنیم که این خبر فقط یک شایعه است. با اینکه تام هندرسون یک لیکر داخلی قابل اعتماد است، باز هم نمی‌توان از شایعه بودن آن صرف نظر کرد. ممکن است هرگز شاهد عرضه این مدل از پلی استیشن 5 در بازار نباشیم. اگر این نسخه جانبی به مدل‌های دیجیتالی فعلی پلی استیشن 5 متصل نشود، مطمئنا شاهد ناراحتی مصرف‌کنندگان زیادی خواهیم بود.

در حال حاضر خرده فروشان کنسول‌های بیشتری را در ویترین‌های خود دارند یا حداقل در آینده شاهد این اتفاق خواهند بود. این بدان معنا نیست که هیچ تجدیدنظر و مدل جدیدی در کار نیست. به گفته یکی از کارشناسان داخلی، کنسول جدید پلی استیشن 5 ممکن است در دست تولید باشد. اگر به خاطر داشته باشید، قبلا شایعه شده بود که یک نسخه از پلی استیشن 5 با درایو دیسک جداشدنی در دست ساخت قرار دارد. اکنون شایعه و خبر جدیدی برای گزارش در اختیار داریم.