در این بازی یک سنجاب تفنگ به دست خواهید بود

ویدیویی عجیب از گیم‌پلی بازی Squirrel With a Gun منتشر شده است و در آن نقش یک سنجاب تفنگ به دست را خواهید داشت که دنیا را به وحشت می‌اندازد.

بازی‌های زیادی از طریق روایت داستان‌های فوق‌العاده و گیم‌پلی بسیار سرگرم‌کننده، به لطف طبیعت این صنعت که همواره در حال رشد است، در تلاش برای کنار زدن مرزهای سرگرمی هستند. در این میان برخی از عناوین علاقه دارند تا کاملا نامعقول ظاهر شده و به خیالات عجیب و غریب بپردازند. در طول دهۀ گذشته، عناوین مستقل زیادی در رابطه با حیوانات مثل Goat Simulator، Untitled Goose Game و عنوان کمی جدی‌تر Stray پدیدار شده است.

می‌توانید ویدیوی منتشر شده را مشاهده کنید:


منبع: https://gamefa.com/853207/squirrel-with-a-gun-video-game-gameplay-viral/تبلیغات

اکنون به لطف Squirrel With a Gun، یک ورودی جدید به سبک حیوانات در بازی‌های ویدیویی وجود دارد. این بازی به دلیل امکان بازی در نقش یک سنجاب که توانایی حمل تفنگ دارد، مورد توجه قرار گرفته است. یک ویدیو این سنجاب را به نمایش می‌گذارد که اسلحه‌ای کوچکی را به سمت یک انسان نشانه گرفته و او را تهدید می‌کند. این بازی به فروشگاه استیم خواهد آمد.

در حال حاضر تاریخ عرضه‌ای برای این عنوان وجود ندارد، اما بعد از میزان توجه‌ای که بازی به دست آورد، این احتمال وجود دارد که دن دی‌انترمونت (Dan DeEntremont)، خالق بازی، حمایت بیشتری از سوی یک ناشر دریافت کند. در آینده مشخص خواهد شد که چه چیزی به بازی اضافه می‌شود، اما با توجه به بعضی اسکرین‌شات‌های بازی در صفحۀ استیم آن، به نظر می‌رسد که مامورهایی شما را دنبال خواهند کرد و توانایی پرتاب شی‌های دیگر مثل آجر وجود دارد.