در تصویر جدید Creed III مایکل بی. جوردن به رینگ مبارزه برگشته است


در تصاویر جدیدی که از فیلم مورد انتظار «Creed III» منتشر شده است، مایکل بی. جوردن در مقابل جاناتان میجرز به رینگ مبارزه بازگشته است.

تبلیغات

فیلم «Creed III» اولین تجربه کارگردانی بازیگر معروف مایکل بی. جوردن را رقم خواهد زد. این فرنچایز که اسپین‌آف فرنچایز «Rocky» بوده، قبل از انتشار خیلی مورد توجه طرفداران قرار نگرفت. ولی بعد از دیدن اجرای بی‌نظیر جوردن، این فیلم موفق به جلب حمایت طرفداران شد. حالا با پیش رو بودن انتشار سومین فیلم، هیجان طرفداران چندین برابر شده است.

برای بالا بردن بیشتر هیجان طرفداران، USA Today تصاویر جدیدی از مبارزه جوردن و میجرز منتشر کرده است.

در این فیلم، دانی که در بهترین موقعیت شغلی قرار گرفته است، در مقابل دوست قدیمی خود دیمین قرار خواهد گرفت. دیمین مبارزی است که چیزی برای از دست دادن ندارد و مصمم تا به همه ثابت کند که توانایی‌های او از دانی کمتر نیست.

جوردن تصمیم داشت در این فیلم بیشتر به جوانب عاطفی شخصیت دانی در کنار خانواده‌اش بپردازد. او عنوان کرده است که این فیلم فقط یک فیلم عادی ورزشی نیست.

ما می‌خواستیم تا احساسات شخصیت‌ها را در رینگ به صورت فیزیکی به نمایش بگذاریم. این فیلم دانی را در مقابل یک حریف آشنا قرار می‌دهد که خصومتی شخصی با او دارد و برای اثبات برتر خود حاضر به هرکاری می‌باشد.

فیلم «Creed III» با بازی مایکل بی. جوردن، جاناتان میجرز و تسا تامپسون سوم ماه مارس (12 اسفند) منتشر می‌شود.

Creed III

منبع: کولایدر

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/901946/new-creed-iii-image-puts-michael-b-jordan-back-in-the-ring/