در رویداد Tapei Game Show اطلاعات و نمایش جدیدی از Armored Core 6 ارائه نخواهد شد

پیش از این اعلام شده بود که در مراسم مذکور، نمایشی یک ساعته از بازی Armored Core 6 ارائه خواهد شد و اطلاعات جدیدی نیز قرار است فاش شود. اما به گفته منبع Okami13_، وب‌سایت رسمی رویداد از آن زمان به‌روزرسانی شده است و اکنون به نظر می‌رسد که مدت زمان این رویداد تنها 20 دقیقه خواهد بود.

از آنجا که فرام‌سافتور و بندای نامکو (Bandai Namco) هیچ‌گونه ویدیویی از گیم‌پلی Armored Core 6: Fires of Rubicon را نمایش نداده‌اند، به نظر می‌رسد که مخاطبان باید برای نمایش گیم‌پلی این اثر مدت زمان بیشتری را انتظار بکشند.

بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon در سال جاری میلادی برای پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

[ZO£RO|BMWQ


منبع: https://gamefa.com/906949/armored-core-6-fires-of-rubicons-tapei-game-show-presentation-wont-reveal-new-details/تبلیغات

اطلاعات جدید به دست آمده نشان می‌دهد که مدت زمان رویداد Tapei Game Show کمتر از آنچه که انتظار می‌رفت خواهد بود و هیچ‌گونه ویدیوی جدیدی از بازی Armored Core 6: Fires of Rubicon به نمایش گذاشته نمی‌شود.

علاوه بر این موارد، ظاهراً اطلاعات جدیدی از Armored Core 6 ارائه نمی‌شود و همچنین جلسه پرسش و پاسخ با مخاطبان نیز برگزار نخواهد شد. این رویداد تنها شامل یک مصاحبه 20 دقیقه‌ای از پیش ضبط شده با یاسوکه اوگورا (Yasuke Ogura)، تهیه‌کننده بازی خواهد بود.

طرفداران سری Armored Core پس از سال‌ها انتظار سرانجام در رویداد The Game Awards 2022 شاهد معرفی بازی جدید این مجموعه تحت عنوان Armored Core 6: Fires of Rubicon از سوی استودیوی فرام‌سافتور (FromSoftware) بودند. مدتی بعد از معرفی اعلام شد که این بازی در مراسم Tapei Game Show که در تاریخ 3 فوریه (14 بهمن) برگزار می‌شود، حضور خواهد داشت. با این حال، به نظر می‌رسد که این رویداد بسیار متفاوت از آنچه در ابتدا گفته شد، خواهد بود.