در نیمه اول امسال از Metal Gear Solid Remake رونمایی خواهد شد

شایعه‌ها بر آن هستند که ریمیک مذکور در رابطه با اولین نسخه از این سری خواهد بود. با این حال، شایعه‌ها و تئوری‌های بسیار جالبی حول محور این موضوع در وبسایت Reddit وجود دارد که برخی از آن‌ها تفکربرانگیز هستند.

تبلیغات

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/904344/metal-gear-solid-ps5-remake-announcement-h1-2023-rumor/

Areajugones، وبسایتی که کم و بیش پیش‌بینی‌ها و لیک‌هایش درست از آب در‌آمده است، ادعا می‌کند که به احتمال زیاد و با توجه به رویدادهای در پیش، در بین ماه‌های فوریه و مارس سال جاری، شاهد معرفی Metal Gear Solid Remake باشیم.

برخی از طرفداران این نظریه را مطرح می‌کنند که این شایعات عمدتاً برای شناسایی و دستگیری افشاگر لیست بازی‌های PS Plus است که گویا با وبسایت‌های مختلفی از جمله وبسایت Areajugones در ارتباط است و اطلاعات خود را با آن‌ها به اشتراک می‌گذارد. برخی دیگر بر این باورند که آن اشاره مربوط به کاراکتر جدیدی برای فورتنایت است که انتظار می‌رود Gray Fox باشد و اظهارات منابع دیگر چون یکی از تهیه‌کنندگان سری بازی‌های Metal Gear Solid، بر قوت این تئوری می‌افزاید.

وبسایتی که پیش‌تر امکان در دست ساخت بودن Metal Gear Solid Remake را مطرح کرده بود، ادعا کرده است که بازی در نیمه‌ی اول سال 2023 معرفی خواهد شد.

با وجود این که ریمیک Silent Hill 2 در دست ساخت قرار دارد و اطلاعات لیک شده از آن عمدتا درست از آب درآمدند، بعید نیست که این شایعات نیز درست باشند و باید دید که در ادامه چه پیش خواهد آمد.

در ماه دسامبر، استودیوی Bluepoint Games یک کارت تبریک تعطیلات سال نو برای طرفداران منتشر کرد که حاوی یک اشاره به پروژه‌ی مرموز و جدید این استودیو بود. برخی از افراد بر این گمان بودند که این کارت تبریک، اشاره‌ای مستقیم به سری Metal Gear Solid دارد و برخی دیگر چنین فکر نمی‌کردند.