در Street Fighter 6 شخصیت Ken یک مظنون تروریستی است


برخی اطلاعات جدید از داستان بازی Street Fighter 6 منتشر شده و این طور که به نظر می‌رسد یکی از شخصیت‌های قدیمی این فرنچایز یعنی Ken Masters پس‌زمینه‌ی داستانی جدیدی دارد.

طراحی جدید شخصیت Ken در Street Fighter 6 ظاهرا به مذاق بسیار خوش نیامده و همانند لوگوی جدید این بازی باعث بحث‌های زیادی در جوامع آنلاین شده است. همین مسئه باعث شده تا پس‌زمینه‌ی داستانی جدید این شخصیت و دلیل ظاهر عجیب او برای بسیاری به سوال تبدیل شود. خوشبختانه به نظر می‌رسد که قرار است با داستان جذاب و هیجان‌انگیزی برای او طرف باشیم.

پس از انتشار یک پیش‌نمایش جدید از بازی در وبسایت Game Informer، مشخص شده که شخصیت Ken به خاطر مظنون بودن به انجام عملیات‌های تروریستی دستگیر شده است. داستان کامل این شخصیت قرار است از طریق یک سری کوتاه کامیک روایت شود. اما خلاصه‌ی داستان از این قرار است که Ken Masters به خاطر جرمی که مرتکب نشده در حال فرار است. به گفته‌ی کارگردان Street Fighter 6 این تغییر انجام شده تا Ken انگیزه‌ای برای جنگیدن داشته باشد:

تبلیغات

در طول تاریخ این سری به نظر می‌رسید که زندگی او بیشتر و بیشتر پایدار شده و به همین دلیل او دیگر انگیزه‌ای باری مبارزه ندارد. اما این تغییر داستان باعث خلق این انگیزه و دلیل می‌شود. ما می‌خواهیم داستانی را روایت کنیم که شخصیت Ken را مهم نشان می‌دهد. این داستان به سایر شخصیت‌های نزدیک به او هم مرتبط خواهد بود.

Ken یکی از شخصیت‌های محبوب تاریخ فرنچایز Street Fighter است و طبعا نحوه‌ی ارائه‌ی او برای بسیاری از طرفدار این سری حائز اهمیت است. بازی Street Fighter 6 در تاریخ نامعلومی از سال 2023 برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 4 و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

El DiabloLonesome guy


منبع: https://gamefa.com/885198/ken-is-a-terrorist-suspect-in-street-fighter-6/