دموی طرفداری Black Panther روی Unreal Engine 5 فوق‌العاده به‌نظر می‌رسد

نظر شما در مورد این ویدیو چیست؟ نظرات خود را در زیر این پست کامنت کنید.


منبع: https://gamefa.com/883680/%D8%AF%D9%85%D9%88%DB%8C-%D8%B7%D8%B1%D9%81%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C-black-panther-%D8%B1%D9%88%DB%8C-unreal-engine-5-%D9%81%D9%88%D9%82%D8%A7%D9%84%D8%B9%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%A8%D9%87/این بازی ماجراجویی و داستان‌محور جدید از اسکای‌دنس نیو مدیا (Skydance New Media) و مارول، دارای یک داستان اورجینال است که بازیکنان را وارد دوران جنگ جهانی دوم با چهار قهرمان قابل بازی در نقاط مختلف می‌کند. یک جوان به‌نام استیو راجرز (با نام مستعار کاپیتان آمریکا)، آزوری (پدربزرگ T’Challa و پلنگ سیاه دوران جنگ جهانی دوم)، گابریل جونز (یک سرباز آمریکایی و عضو کماندوهای زوزه‌کش) و نانالی (رهبر شبکه جاسوسی نوپای واکاندان) از جمله این شخصیت‌ها هستند. این پروژه توسط نویسنده و خالق سری Uncharted رهبری می‌شود.

شما می‌توانید ویدیوی مفهومی جدید Black Panther روی Unreal Engine 5 را در ادامه مشاهده کنید. البته، جدا از عنوان مطرح شده در جهان پلنگ سیاه، ما بازی تایید شده کاپیتان آمریکا توسط امی هنیگ (Amy Hannig) را داریم که در جنگ جهانی دوم اتفاق می‌افتد. در توضیحات این پروژه آمده است:

تبلیغات

این بازی Project Rainier نام دارد و من معتقدم که این نام، به کوهی در واشنگتن [ایالت] اشاره دارد. این یک بازی تک‌نفره است، در مراحل اولیه توسعه قرار دارد و بازی با مرگ Black Panther آغاز می‌شود. بازیکن قرار است چالش تبدیل شدن به Black Panther جدید را بپذیرد. به نظر می‌رسد که این قالب کلی بازی است. بازی Black Panther به احتمال زیاد توسط استودیوی جدید سیاتل که توسط مونولیث (Monolith) تاسیس شده است، تولید خواهد شد.

یک ویدیوی طرفداری از بازی جهان باز و در دست ساخت Black Panther منتشر شده است که بسیار عالی به‌نظر می‌رسد. این دمو روی Unreal Engine 5 ساخته شده است.

این ویدیوی طرفداری که توسط یوتیوبری به‌نام «TeaserPlay» ساخته شده است، نشان می‌دهد که یک عنوان جهان باز Black Panther، در موتور بازی‌سازی جدید اپیک گیمز (Epic Games) با فناوری Nanite و Lumen، چطور به‌نظر می‌آید. همانطور که انتظار می‌رفت، این ویدیو طرفداران T’Challa را هیجان زده کرد، زیرا شایعاتی در مورد ساخت یک بازی RPG از Black Panther توسط شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) وجود دارد. در ادامه نظر جف گراب (Jeff Grubb) و مایک ویلیامز (Mike Williams) در خصوص این شایعه را باهم مرور می‌کنیم: