دموی Soulstice هم‌اکنون از طریق استیم قابل دسترس است

داستان بازی در شهر Ilden جریان دارد که به دنبال شکاف ایجاد شده در The Veil، کاملاً ویران شده است. اشباح (Wraiths) از طریق این شکاف وارد این دنیا شدند، موجودات زنده را تسخیر کردند و هیولاهای فاسد را به وجود آوردند. Chimeraها، نژاد دورگه‌ای از محفل  Order of the Ashen Blade هستند که باید جلوی این اشباح را بگیرند. در این بازی شما هدایت Briar و Lute را بر عهده دارید، شخصیت Briar توانایی فیزیکی خارق‌العاده‌ای دارد و شخصیت Lute یک Shade است که قدرت‌های عرفانی دارد.

بازی Soulstice، یک عنوان هک اند اسلش است که در 29 شهریورماه 1401 (20 سپتامبر 2022) برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5 و PC عرضه خواهد شد.

تبلیغات

در پایان می‌توانید تریلر کوتاه منتشر شده از عنوان Soulstice را تماشا کنید:


منبع: https://gamefa.com/860692/soulstice-demo-is-now-available-for-pc-via-steam/

عنوان Soulstice توسط استودیوی Reply Game توسعه یافته است و در اواخر این ماه برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن 5 و پلتفرم رایانه‌های شخصی انتشار خواهد یافت. هرچند، در حال حاضر می‌توانید به صورت رایگان در استیم به تجربۀ یک نسخۀ آزمایشی از این بازی بپردازید. تریلر کوتاه جدیدی نیز از آن منتشر شده است که یکی از دشمنان ترسناک بازی را نمایش می‌دهد.

با پیش‌روی بازی‌بازان در شهر Ilden، آن‌ها متوجه می‌شوند که پشت موضوعات مختلف، حقایقی نهفته است. با مبارزۀ این تیم دونفره برای فرو نشاندن فاجعۀ مزبور، آن‌ها به قابلیت‌های جدید، سلاح‌های تازه و کشفیات بسیاری دست خواهند یافت. بازی Soulstice در 29 شهریورماه منتشر خواهد شد.