دنیل کریگ در فیلمی به کارگردانی لوکا گوادانینو بازی می‌کند


دنیل کریگ قرار است در فیلمی اقتباسی بر اساس یک رمان به کارگردانی لوکا گوادانینو نقش‌آفرینی کند.

لوکا گوادانینو در حال توسعه فیلم بعدی خودش است و در همین راستا نیز قرار است اقتباسی سینمایی بر اساس رمان Queer نوشته ویلیام اس باروز را به روی پرده سینماها بیاورد.

این کارگردان که با فیلم مرا با نامت صدا کن (Call Me By Your Name) توانست در مراسم اسکار توجه‌های بسیار زیادی را به سمت خودش جلب کند، فعلا در حال جمع‌آوری بودجه لازم برای ساخت این اقتباس سینمایی است و دنیل کریگ را برای نقش‌آفرینی در نقش اصلی این اثر به خدمت گرفته است.

ویلیام اس باروز این رمان را که در سال ۱۹۸۵ میلادی به چاپ رسیده بود، بر اساس دوستی خودش با یک سرباز نیروی دریایی آمریکا به نام آدلبرت لوئیس مارکر در مکزیکو سیتی نوشته است.

تبلیغات

لوکا گوادانینو اخیرا فیلم استخوان‌ها و همه چیز (Bones and All) با نقش‌آفرینی تیموتی شالامی در نقش اصلی را ساخته است و برای این فیلم نیز جایزه بهترین کارگردانی جشنواره فیلم ونیز را کسب کرد.

او همچنین در حال توسعه فیلمی بیوگرافی در مورد زندگی آدری هیپبورن (Audrey Hepburn) برای سرویس اپل تی‌وی پلاس و با نقش‌آفرینی رونی مارا در نقش اصلی است اما این پروژه هنوز در مراحل اولیه قرار دارد و نویسنده‌ای برای آن تعیین نشده است.

منبع: ددلاین


منبع: https://gamefa.com/893700/daniel-craig-luca-guadagnino-new-movie/