دومین بسته گسترش‌دهنده بازی Forza Horizon 5 در دست توسعه است


تبلیغات

توییتر klobrille اظهارات جدید پلی‌گراند گیمز را در قالب یک توییت منتشر کرده است:

عرضه یک بازی جدید با دو بسته الحاقی بزرگ در کنار چندین بسته الحاقی کوچکتر، الگویی است که سری Forza Horizon همواره آن را در نسخه‌های قبلی دنبال کرده است و پلی گراند گیمز این روند را برای نسخه‌ی پنجم نیز در نظر دارد.

ما سخت در حال کار روی دومین بسته الحاقی بازی هستیم. می‌توانید انتظار داشته باشید که آن را در اوایل سال 2023 ببینید. پس از ورود به سال جدید، چیزهای بیشتری را به اشتراک خواهیم گذاشت.

بازی Forza Horizon 5 هم‌اکنون روی کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس/اس، ایکس باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در ماه ژوئن سال جاری میلادی اعلام شد که این بازی به آمار 20 میلیون بازیکن دست یافته است. همچنین بسته الحاقی Hot Wheels نیز تنها چند هفته پس از انتشار خود، بیش از یک میلیون بازیکن را به خود جذب کرد.


منبع: https://gamefa.com/883357/forza-horizon-5s-second-expansion-is-in-development-details-coming-early-2023/

در جریان استریم ماهانه‌ی Forza، پلی‌گراند گیمز تایید کرد که روی ساخت دومین بسته الحاقی بازی Forza Horizon 5 کار می‌کند. این توسعه‌دهنده همچنین اشاره کرد که در اوایل سال آینده‌ی میلادی اطلاعات بیشتری از این بسته‌ی الحاقی منتشر می‌شود.

در اوایل سال جاری میلادی شاهد انتشار اولین بسته‌ گسترش‌دهنده عنوان ریسینگ جهان باز Forza Horizon 5 با نام Hotwheel بودیم و حال طبق گفته‌ی سازندگان، دومین گسترش‌دهنده‌ی این بازی نیز هم‌اکنون مراحل ساخت خود را طی می‌کند.

استودیوی پلی‌گراند گیمز (Playground Games) اعلام کرد که دومین بسته الحاقی بازی Forza Horizon 5 در دست توسعه قرار دارد و در اوایل سال 2023 اطلاعات و جزئیات بیشتری از آن به اشتراک گذاشته خواهد شد.