دونالد گلاور در فیلم Hypno-Hustler از دنیای مرد عنکبوتی بازی می‌کند

بر اساس گزارش‌های تازه، قرار است فیلمی بر اساس یکی دیگر از دشمنان مرد عنکبوتی ساخته شود و دونالد گلاور علاوه بر بازی در نقش اصلی این فیلم، قرار است تولید آن را برعهده داشته باشد.

دونالد گلاور قرار است در فیلم Hypno-Hustler از دنیای سینمایی مرد عنکبوتی سونی نقش‌آفرینی کند.

در حال حاضر تاریخی برای شروع تولید یا اکران این فیلم اعلام نشده است.

در حال حاضر اطلاعات بیشتری در مورد فیلم «هیپنو هاسلر» در دست نیست و هیچ عنوانی نیز برای آن اعلام نشده است و تنها مشخص شده که داستان این فیلم بر محوریت شخصیت هیپنو هاسلر خواهد بود که یکی از گمنام‌ترین دشمنان مرد عنکبوتی محسوب می‌شود.

این فیلم تازه بر اساس شخصیت شرور هیپنو هاسلر (Hypno-Hustler) خواهد بود و این فیلم بخشی از دنیای سینمایی مرد عنکبوتی کمپانی سونی به شمار می‌رود. مایلز مورفی، پسر بازیگر و کمدین ادی مورفی وظیفه نوشتن فیلم‌نامه این فیلم را برعهده دارد.

این شخصیت شرور چندان برجسته نیست و در برخی از موارد نیز در لیست بدترین شرورهای مرد عنکبوتی قرار گرفته است. با این حال، دونالد گلاور بیشتر سعی دارد تا به جنبه موزیکال این کاراکتر بپردازد و همین که این شخصیت مورد توجه مخاطبان نیست سبب شده تا هیچ فشاری روی او نباشد و او بتواند آزادانه‌تر این فیلم را تولید کند.

تبلیغات

شخصیت هیپنو هاسلر برای اولین بار در سال ۱۹۷۸ میلادی در کتاب‌های کمیک معرفی شده بود و نام اصلی او نیز آنتوان دلسوین است که رهبر گروهی به نام Mercy Killers است. آن‌ها از فناوری هیپنوتیزم در سازهای خود بر روی مخاطبان خودشان بهره می‎‌برند تا بتوانند از آن‌ها سرقت کنند.

منبع: هالیوود ریپورتر


منبع: https://gamefa.com/896228/donald-glover-to-star-in-spider-man-movie-hypno-hustler/