دو بازی Crash Bandicoot جدید در دست توسعه هستند

اینکه چه کسی مشغول کار بر روی این دو بازی هست هم معلوم نیست. اما احتمالا استودیوی Toys For Bob، سازنده‌ی بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time، هم‌چنان مسئول توسعه‌ی این فرنچایز خواهد بود.


منبع: https://gamefa.com/869513/two-crash-bandicoot-games-are-currently-in-development-rumour/

با این حال کاربری در توئیتر با نام TheRealInsider که پیش از این به خاطر فاش کردن برخی از عناوین معروف پیش از معرفی رسمی به شهرت رسیده، به تازگی مدعی شده که دو بازی Crash Bandicoot در دست توسعه هستند. البته پیش از این شایعاتی در رابطه با ساخت یک بازی چندنفره Crash Bandicoot به گوش رسیده بود. با این حال طرفداران به دنبال یک نسخه‌ی پلتفرمینگ اصلی هستند.

Crash Bandicoot پس از سال‌ها غیاب در سال 2017 و با ریمیک سه‌گانه‌ی اصلی به صحنه بازگشت. پس از آن هم شاهد ریمیک بازی Crash Team Racing بودیم و بالاخره Crash Bandicoot 4: It’s About Time یک بازی کاملا جدید را به این فرنچایز اضافه کرد. با وجود موفقیت هنری و تجاری Crash Bandicoot 4: It’s About Time، این فرنچایز از آن زمان در سکوت خبری بوده و همین باعث نگرانی برخی شده است.

تبلیغات

یک منبع داخلی به تازگی مدعی شده که یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های ژانر پلتفرمینگ یعنی Crash Bandicoot قرار است در دو بازی جدید معرفی نشده حضور داشته باشد.