دیتاماینرها به شواهدی در خصوص انتشار Separate Ways برای Resident Evil 4 Remake دست یافتند

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/923944/resident-evil-4-remake-separate-ways-dlc-evidence-seemingly-found-by-dataminer/

Resident Evil 4 Remake هم‌اکنون روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، پلی اسیتشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد. در صورت تمایل می‌توانید نقد و بررسی و نیز راهنمای به‌دست آوردن مهمات بی‌نهایت در این بازی را از طریق کلیک روی لینک‌های آبی، مطالعه کنید.

تبلیغات

چند روزی از انتشار Resident Evil 4 Remake می‌گذرد و همانطور که انتظار می‌رفت، این بازی نیز مانند نسخه‌ی اصلی، مجموعه‌ای از لحظات اکشن و هیجان‌انگیز را به مخاطب ارائه می‌دهد که به مانند گذشته، هنوز سرگرم‌کننده و جذاب هستند. البته اگرچه نسخه‌ی بازسازی در روز عرضه برخی از محتویات سال ۲۰۰۵ را همراه خود ندارد اما کپکام (Capcom) وعده داده است که حالت The Mercenaries را در تاریخ ۱۸ فروردین (۷ آوریل) و به‌صورت رایگان برای این بازی منتشر کند. با این اوصاف اما هواداران انتظار چیز بزرگ‌تری را می‌کشند؛ بخش مهمی از Resident Evil 4 که از بازی بازسازی شده غایب است.

چندی پیش شایعاتی منتشر شده بودند که از در دست ساخت بودن بسته‌ی الحاقی Separate Ways برای Resident Evil 4 Remake خبر می‌دادند و ادعا می‌کردند که کپکام این DLC داستانی را تا پایان سال جاری و به‌صورت پولی در دسترس بازی‌بازان قرار خواهد داد. به‌تازگی و در جدیدترین اتفاقات نیز Gosetsu، دیتاماینر شناخته‌شده‌ی این سری، به فایل‌هایی در بازی RE4 Remake دست پیدا کرده است که به عبارت “Another Order” ترجمه شده‌اند. “Another Order” درواقع نام دیگر بخش Separate Ways در کشور ژاپن است که در نسخه‌ی پلی استیشن ۲ بازی اصلی سال ۲۰۰۵ قرار داشت.

منبع: Gamingbolt

برای افرادی که با Separate Ways آشنایی ندارند، این بخش درواقع قسمتی از بازی اصلی سال ۲۰۰۵ بود که پس از اتمام مراحل داستانی و به‌عنوان پاداش باز می‌شد و بازی‌بازان را در نقش شخصیت ایدا وانگ (Ada Wong) قرار می‌داد و به بخش‌های مبهم و حفره‌های خالی داستان، پاسخ می‌داد. البته Separate Ways از کمپین اصلی نیز اکشن بیشتری داشت و علاوه بر آن، شامل مراحل و اسلحه‌های جدیدی می‌شد.

مورد دیگری که به اهمیت مطالب بالا می‌افزاید، این نکته است که فایل‌های بالا به همراه اطلاعاتی از حالت The Mercenaries در دموی پیش از انتشار این بازی نیز وجود داشتند و حال که می‌دانیم عرضه‌ی The Mercenaries قطعی و نزدیک است، اطمنیان حال کردن از توسعه‌ی Separate Ways چندان مشکل به‌نظر نمی‌رسد.

در حالی که شایعات پیشین از وجود بسته‌ی الحاقی Separate Ways برای Resident Evil 4 Remake گزارش می‌دادند، اطلاعات جدید دیتاماینرها نیز این موضوع را تائید می‌کنند.