دیزنی از انیمیشن جدید موزیکال خود، Wish رونمایی کرد

به نظر نمی‌رسد که این فیلم صرفا برای بازگو کردن خاطرات ساخته شده باشد زیرا فضای زیبای آبرنگی فیلم با سبک انیمیشن سه بعدی مدرن ترکیب شده است. تصاویری که از این فیلم در طی ایونت به نمایش گذاشته شده است واقعا خیره کننده هستند. در این تصاویر حس و حال قدیمی دیزنی کاملا مشهود است.

خلاصه این فیلم حس هیجان را در قلب طرفداران قدیمی دیزنی زنده کرده و آن‌ها را به یاد فیلم‌های کلاسیک «The Little Mermaid» و «Pinocchio» انداخته است. مخصوصا فیلم پینوکیو، زیرا عنوان «Wish» و داستان آن کاملا از فیلم پینوکیو الهام گرفته شده است. آهنگ نمادین «When You Wish Upon a Star» در این فیلم برای اولین بار پخش و درنهایت تبدیل به موسیقی متن نمایش لوگو دیزنی شد. عناصز نوستالژیک به کار رفته در این فیلم آرزوی تمامی طرفداران قدیمی دیزنی را برآورده کرده است. حتی مکانی که این فیلم در آن ساخته شده است، قلمرو روزاس، شباهت زیادی به قلمروهای افسانه‌ای دارد.

اولین روز ایونت اختصاصی دیزنی، D23، به پایان رسیده است و دیزنی از جدیدترین انیمیشن‌های خود رونمایی کرده است. هیجان‌انگیزترین انیمیشن موزیکال دیزنی، «Wish»، نیز در این ایونت رونمایی شد. کریس باک (Chris Buck) کارگردانی این انیمیشن را برعهده دارد و آریانا دبوز (Ariana DeBose) صداپیشگی نقش آشا و آلن تودیک (Alan Tudyk) صداپیشگی نقش بز سخنگو والنتینو را برعهده دارند.

به نظر می‌رسد که «Wish» فیلم کلاسیک بعدی دیزنی در کنار «Frozen» و امثال آن باشد. جولیا مایکلز خواننده و ترانه‌سرا آهنگسازی موسیقی متن این فیلم را برعهده گرفته است و درکنار تیم بازیگری و کارگردانی قوی این فیلم، فیلم «Wish» تبدیل به یکی از مورد انتظارترین فیلم‌های سال 2023 شده است. فیلم «Wish» در نوامبر سال 2023 اکران خواهد شد.

تبلیغات

کمپانی دیزنی در ایونت D23 از پروژه‌های آینده خود رونمایی کرد و در میان آن‌ها جدیدترین انیمیشن موزیکال دیزنی، «Wish» قرار داشت.

منبع: کولایدر

vahid gamer


منبع: https://gamefa.com/866987/%D8%AF%DB%8C%D8%B2%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D8%A7%D9%86%DB%8C%D9%85%DB%8C%D8%B4%D9%86-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D9%85%D9%88%D8%B2%DB%8C%DA%A9%D8%A7%D9%84-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%8C-wish-%D8%B1%D9%88/

انیمیشن «Wish» به عنوان یادبودی از انیمیشن‌های کلاسیک دیزنی توصیف شده است. در این فیلم، آشا دختری باهوش و شوخ طبع و خوش‌بین است. او تاریکی را در قلمرو خود می‌بیند که شخص دیگری قادر به دیدن آن نیست و او باید راهی برای کمک به افرادی که دوستشان دارد پیدا کند. در لحظه ناامیدی آشا رو به ستاره‌ها از اعماق وجودش برای پیدا کردن راه کمک آرز می‌کند و قدرت آرزوی او ستاره‌ای را از آسمان فرا می‌خواند. بعد از این والنتینو قادر به صحبت کردن می‌شود و فیلم سوال “ستاره‌ آرزوها چگونه به وجود آمد؟” را برای بینندگان خود مطرح می‌کند.