دیوید هاربر به فیلم Gran Turismo کمپانی سونی پیوست


دیوید هاربر قرار است در فیلم Gran Turismo بازی کند که اقتباسی از بازی ویدیویی‌ای از سونی است.

فیلم گرن توریسمو (Gran Turismo) جدیدترین فیلم اقتباسی بر اساس بازی‌های ویدیویی به شمار می‌رود که حالا دیوید هاربر (David Harbour) برای نقش‌آفرینی در آن به خدمت گرفته شده است. دیوید هاربر بیشتر برای نقش‌آفرینی در سریال چیزهای عجیب (Stranger Things) شناخته می‌شود.

کارگردانی فیلم «گرن توریسمو» را نیل بلومکمپ (Neill Blomkamp) در دست دارد و در حال حاضر نیز توسعه این فیلم اقتباسی بر اساس این بازی از سونی و پلی‌استیشن در جریان است. البته، این فیلم برای داستان خود از رویدادی واقعی الهام گرفته است.

فیلم «گرن توریسمو» داستان یک گیمر نوجوان را روایت می‌کند که در مسابقات نیسان شرکت می‌کند و به لطف مهارت‌های بسیار زیاد خود موفق می‌شود جایزه این مسابقات که تبدیل شدن به یک راننده حرفه‌ای مسابقه است را بدست بیاورد.

دیوید هاربر در فیلم «گرن توریسمو» نقش یک راننده حرفه‌ای بازنشسته را ایفا خواهد کرد که به عنوان مربی به این نوجوان مشتاق آموزش خواهد داد. فیلم‌نامه این فیلم را نیز جیسون هال (Jason Hall) به همراه زک بیلین (Zach Baylin) قلم می‌زند.

تبلیغات

گرن توریسمو به عنوان یکی از محبوب‌ترین و طولانی‌ترین فرنچایزهای پلی‌استیشن به شمار می‌رود که حالا قرار است اقتباسی سینمایی بر اساس آن توسط استودیو کلمبیا و سونی ساخته شود. انتخاب دیوید هاربر برای نقش‌آفرینی در این فیلم نشان دهنده آن است که توسعه فیلم پیشرفت قابل توجهی داشته و در آینده فیلمبرداری آن شروع خواهد شد.

دیوید هاربر بیشتر برای نقش‌آفرینی در سریال «چیزهای عجیب» شناخته می‌شود و بار دیگر نیز در فصل پنجم و پایانی این سریال نیز حضور خواهد داشت. او پس از ایفای نقش رد گاردین در فیلم بیوه سیاه (Black Widow) قرار است این نقش را در فیلم تاندربولتز (Thunderbolts) نیز بازآفرینی کند.

فیلم «گرن توریسمو» برای اکران در تاریخ ۱۱ اوت سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۲۰ مرداد ۱۴۰۲) برنامه‎‌ریزی شده است.

منبع: movieweb


منبع: https://gamefa.com/868290/david-harbour-gran-turismo/