راکستار با توییتی مرموز طرفدران GTA 6 را بازی داد

ویدیویی حول یکی از بیلدهای اولیۀ بازی لو رفته بود که با توجه به شخصیت زن نمایش داده شده در آن، با دیگر گزارشات همخوانی داشته است. با همه این‌ها، منطقی است که این سوال در ذهن طرفداران شکل بگیرد که راکستار چه زمانی ارجاعات مرموز به GTA 6 را آغاز خواهد کرد.

امروز، کلیپی 15 ثانیه‌ای در صفحۀ رسمی توییتر راکستار منتشر شد. در این ویدیو، لوگوی شرکت راکستار با یک کالئیدوسکوپ ادغام می‌شود.

با وجود این، بی‌تردید باید زمان زیادی را تا شروع تبلیغات و نمایش‌های این عنوان پشت سر بگذاریم. هرچند، این قضیه باعث نشده است که بازی مذکور از گزارشات، شایعات و لیک‌ها در امان بماند.

بسیاری گمان کردند که با تیزری برای اثر موردانتظار Grand Theft Auto 6 طرف هستند. اما طولی نکشید که همه متوجه اشتباه خود شدند؛ رنگ‌های این ویدیو نشان‌دهندۀ مواد توهم‌زا است که محوریت آپدیت جدید بازی GTA Online، یعنی Los Santos Drug Wars، را تشکیل می‌دهند.

این شرکت در اواسط بهمن سال پیش تأیید کرد که بازی بعدی سری Grand Theft Auto در مرحلۀ توسعۀ فعال قرار دارد.

در ادامه می‌توانید این ویدیو را دانلود یا تماشا کنید:

راکستار (Rockstar) به‌تازگی ویدیویی در صفحۀ رسمی توییتر خود به اشتراک گذاشته است و بسیاری گمان کردند که با اولین تیزر بازی GTA 6 طرف هستند.

تبلیغات

این اتفاق ظاهراً حتی اینسایدر معروف راکستار، Tez2، را نیز دوبه‌شک کرده (البته احتمالاً او نیز طرفداران را بازی داده است) و دربارۀ این ویدیو نوشته بود: «شما هم دارید GTA 6 رو می‌بینید، یا فقط من اینطور فکر می‌کنم؟» بسیاری از دیگر طرفداران نیز پیش از معلوم شدن ماجرا، با پاسخ‌هایی مشابه، نظر خود را ابراز کرده بودند.

انتظارات برای آغاز انتشار جزئیات رسمی از Grand Theft Auto 6 بیش از حد به درازا کشیده و جالب است که اخباری پرسروصدا مانند این حتی شروعی برای اولین اعلامیۀ رسمی راکستار نخواهند بود.


منبع: https://gamefa.com/895941/%D8%B1%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D8%B1-%D8%A8%D8%A7-%D8%AA%D9%88%DB%8C%DB%8C%D8%AA%DB%8C-%D9%85%D8%B1%D9%85%D9%88%D8%B2-%D8%B7%D8%B1%D9%81%D8%AF%D8%B1%D8%A7%D9%86-gta-6-%D8%B1%D8%A7-%D8%A8%D8%A7/