راک: من تحمل شکست Black Adam را داشتم

البته خبرهای بدتری هم در انتظار راک بود. جیمز گان اعلام کرد که هیچ برنامه‌ای برای بازگرداندن هنری کویل به نقش سوپرمن ندارد. راک اعلام کرد که قسمت دوم فیلم «Black Adam» ساخته نخواهد شد ولی امکان دارد این شخصیت در فیلم‌های دیگر DCEU حضور کوتاهی داشته باشد.

دوئین جانسون، بازیگر محبوب در صفحه اینستاگرام خود اعلام کرد که تحمل شکست فیلم «Black Adam» در باکس آفیس جهانی را داشته است.

برنامه‌های دوئین راک جانسون بعد از شکست فیلم «Black Adam» به کلی تغییر کرده است. او برای ساخت این فیلم سال‌های زیادی تلاش کرده بود. او حتی برای بازگرداندن هنری کویل به نقش سوپرمن تلاش کرد زیرا میدانست این لحظه، پایانی فوق‌العاده را برای فیلم رقم خواهد زد.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/902681/the-rock-opens-up-on-having-the-guts-to-fail-after-black-adam-disappointment/

منبع: مووی‌وب

داشتن جرئت برای شکست خوردن از تمایل به موفقیت قدرتمندتر است. تمایل به موفقیت بسیار جذاب است در حالی که داشتن جرئت شکست بسیار اذیت کننده است و گاهی می‌تواند ترسناک باشد. ولی حس جرئت در مقابل تمایل مرا در تمامی حرفه کاری خود همراهی کرده است. با داشتن جرئت برای شکست و قرار دادن خود در شرایط اذیت کننده، قدرت خود را برای برنده شدن بیشتر می‌کنیم.

چندی پیش، راک با انتشار ویدیویی در صفحه اینستاگرام راجع به سختی‌های شکست صحبت کرد. او مستقیما اشاره‌ای به فیلم «Black Adam» نکرد ولی از صحبت‌های او می‌توان برداشت کرد که منظور او چیست. او گفت که داشتن جرئت برای شکست خوردن، پیروزی را بسیار ارزشمندتر می‌کند.

تبلیغات

فیلم «Black Adam» متاسفانه آن طور که راک و کمپانی برادران وارنر توقع داشتند، عملکرد موفقی در باکس آفیس جهانی نداشت. فروش 400 میلیون دلاری در باکس آفیس، با در نظر گرفتن هزینه‌های گزاف ساخت و تبلیغات فیلم، پر سود نبوده است. مخصوصا با در نظر گرفتن فروش موفق 770 میلیون دلاری فیلم «The Batman» در باکس آفیس.