رایان کوگلر: از فیلم Terminator 2 برای ساخت Black Panther 2 الهام گرفتم

حالا رایان کوگلر در مصاحبه تازه خودش اظهار داشته که همین روند را برای شخصیت شرور فیلم «پلنگ سیاه ۲» یعنی شخصیت نیمور ساب مارینر با بازی تنوخ ارورا (Tenoch Huerta) در پیش گرفته و برای این کار نیز از فیلم نابودگر ۲: روز داوری (Terminator 2: Judgement Day) الهام گرفته است.

فیلم «نابودگر ۲» منبع الهام بزرگی برای ساخت فیلم «پلنگ سیاه ۲» بود. تی ۸۰۰ و همچنین تی ۱۰۰۰ هر دو یک چیز می‌خواهند. هر دوی آن‌ها جان کانر را می‌خواهند اما تی ۱۰۰۰ می‌خواهد او را بکشد اما تی ۸۰۰ می‌خواهد از او محافظت کند. سپری کردن مدت زمانی با این کاراکترها نیز باعث می‌شود تا بیننده‌ها بیشتر با آن‌ها و همچنین خاستگاه آن‌ها آشنا شوند. این روندی است که دوست دارم در فیلم‌ها وجود داشته باشد.

شخصیت نیمور در فیلم «پلنگ سیاه: واکاندا تاابد» ممکن است تهدیدی برای سرزمین واکاندا باشد اما او این نبردها را برای سرزمین خودش یعنی تالوکان انجام می‌دهد. کوگلر در مورد راز ساخت شخصیت‌های شرور جالب‌توجه گفته:

همانند فیلم قبلی، سکان نویسندگی و کارگردانی فیلم «پلنگ سیاه: واکاندا تاابد» در دستان رایان کوگلر (Ryan Coogler) است. او در فیلم اول، نه تنها به خوبی توانست شخصیت تی‌چالا با بازی چادویک بوزمن (Chadwick Boseman) و همچنین جهان واکاندا را به تصویر بکشد بلکه موفق شد شخصیت شرور کیلگومور با بازی مایکل بی جردن (Michael B. Jordan) را به خوبی به نمایش بگذارد و انگیزه‌ها و جاه‌طلبی او را به بهترین شکل ممکن به مخاطب نشان بدهد.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/882668/black-panther-2-wakanda-forever-terminator-2-inspiration-ryan-coogler/

فیلم «پلنگ سیاه: واکاندا تاابد» در تاریخ ۱۱ نوامبر سال ۲۰۲۲ میلادی (جمعه ۲۰ آبان ۱۴۰۱) روی پرده سینماها اکران می‌شود.

رایان کوگلر در مصاحبه تازه خودش اظهار داشته که از فیلم Terminator 2 برای ساخت فیلم Black Panther 2 الهام گرفته است.

فیلم پلنگ سیاه ۲ (Black Panther 2) دنباله‌ای برای فیلم اصلی محصول سال ۲۰۱۸ میلادی به شمار می‌رود که تحت عنوان پلنگ سیاه: واکاندا تاابد (Black Panther: Wakanda Forever) ساخته شده و زمان زیادی تا اکران آن روی پرده سینماها باقی نمانده است.

در حقیقت من آن‌ها را به چشم شخصیت شرور نمی‌بینم.

من در مورد شخصیت‌های شرور بسیار فکر می‌کنم. آن‌ها کسانی هستند که قرار است با قهرمان داستان مبارزه کنند. فکر می‌کنم آن‌ها نیز چیزهای یکسانی همانند قهرمان‌های داستان می‌خواهند اما با توجه به ماهیت ذاتی و آنچه که شخصیت آن‌ها را شکل داده، راه‌های متفاوتی را برای بدست آوردن این چیزها در پیش می‌گیرند. همین نیز سبب می‌شود تا این شخصیت‌ها در تضاد با یکدیگر قرار بگیرند. فیلم‌هایی که من دوست دارم نیز به همین شکل هستند.

رایان کوگلر در ادامه صحبت‌های خود از فیلم «نابودگر ۲» به عنوان منبع الهامی برای ساخت فیلم «پلنگ سیاه ۲» یاد کرده است. او گفته:


تبلیغات