رده‌بندی مجدد بازی Red Dead Redemption به معرفی یک ریمستر احتمالی اشاره دارد

آن‌طور که رسانه Gematsu گزارش می‌دهد، نسخه اصلی Red Dead Redemption از سوی کمیته رده‌بندی و مدیریت بازی کره جنوبی که در ۱۵ ژوئن (۲۵ خرداد) – کمتر از دو هفته پیش – منتشر شد، تاییدیه جدیدی دریافت کرده است. این مطلب نشان می‌دهد که راکستار، ممکن است خود را برای رونمایی از ریمستر یا انتشار مجدد این عنوان آماده کند.

حدود یک سال پیش، شایعاتی منتشر شد مبنی بر اینکه راکستار در حال کار بر روی ریمستر دو بازی Red Dead Redemption و Red Dead Redemption 2 است، هر چند که چندی بعد، ادعا شد برنامه‌های این دو ریمستر کنار گذاشته شده و این شرکت در عوض، تصمیم گرفته تا بر روی توسعه Grand Theft Auto 6 تمرکز کند.

عنوان GTA 6 نیز هنوز رسماً معرفی نشده است، گرچه گزارش‌ها نشان می‌دهند که می‌توانیم منتظر عرضه آن در حد فاصل آوریل ۲۰۲۴ (فروردین ۱۴۰۳) تا مارس ۲۰۲۵ (اسفند ۱۴۰۳) باشیم.

حماسه‌ جهان باز استودیوی راکستار از دنیای غرب وحشی، یک گواهینامه جدید توسط کمیته رده‌بندی و مدیریت بازی کره جنوبی، دریافت کرده است.

بازی Red Dead Redemption، از زمان عرضه در سال ۲۰۱۰، به عنوان یکی از بهترین بازی‌های جهان باز شناخته می‌شود و یکی از بهترین تلاش‌های راکستار تا به امروز به شمار می‌رود؛ اما رفته رفته، طرفداران این حماسه از دنیای غرب وحشی، از انتشار این عنوان بر روی پلتفرم‌های نسل جدید ناامید شده‌اند. گرچه تا این لحظه دلیل چندانی برای امیدوار بودن در این زمینه وجود نداشت، اما جالب اینجاست که تحولات اخیر، ممکن است اشاره‌ای به تغییر وضع موجود داشته باشند.

شماره طبقه‌بندی مربوط به رده‌بندی جدید، به یک پورت PC اشاره دارد – پلتفرمی که Red Dead Redemption تا به امروز برای آن عرضه نشده است – با این حال، همانطور که Gematsu اشاره کرده، این لزوما بدان معنی نیست که نسخه‌های کنسولی وجود نخواهند داشت.

منبع: GamingBolt


منبع: https://gamefa.com/952722/%D8%B1%D8%AF%D9%87%D8%A8%D9%86%D8%AF%DB%8C-%D9%85%D8%AC%D8%AF%D8%AF-red-dead-redemption-%D8%A8%D9%87-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%DB%8C%DA%A9-%D8%B1%DB%8C%D9%85%D8%B3%D8%AA%D8%B1-%D8%A7/تبلیغات

جالب است بدانید که رده‌بندی هر دو نسخه PS3 و Xbox 360 از نسخه اصلی Red Dead Redemption، و انتشار مجدد آن در نسخه‌های Undead Nightmare Collection و Game of the Year Edition، از قبل در پایگاه داده GRAC وجود دارند و این یعنی که رده‌بندی مورد بحث ما قطعاً یک مورد جدید محسوب می‌شود.