رده‌بندی ESRB بازی Star Wars Jedi: Survivor مشخص شد

در این بازی بازیکنان به گشت و گذار سیارات مختلف با استفاده از قدرت‌های Jedi و مبارزه با دشمنان به صورت تن به تن خواهند بود. هیئت‌های رده‌بندی سنی معمولا تا نزدیک به عرضه‌ی یک بازی رده‌بندی آن را اعلام نخواهند کرد، پس این نشانه‌ی خوبی برای Star Wars Jedi: Survivor است و به احتمال زیاد شاهد تاخیر خوردن بازی نخواهیم بود.

با توجه به اینکه تنها کمی بیشتر از دو ماه تا انتشار بازی Star Wars Jedi :Survivor باقی مانده، EA و Respawn Entertainment مشغول انجام کارهای نهایی در روند توسعه‌ی بازی و تولیدات پشت صحنه هستند. یکی از این موارد رده‌بندی سنی این بازی است. Star Wars Jedi: Survivor به تازگی توسط ESRB رده‌بندی شده است.

بازی Star Wars Jedi: Survivor در تاریخ ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ (۱۷ مارس ۲۰۲۳) برای ایکس باکس سری ایکس/اس، پلی استیشن ۵ و پلتفرم PC منتشر خواهد شد.

بازی Star Wars Jedi: Survivor، دنباله‌ی مورد انتظار اثر اکشن ماجرایی EA و Respawn Entertainment، به زودی منتشر خواهد شد و به همین سبب ESRB هم رده‌بندی سنی این بازی را مشخص کرده است.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/902991/star-wars-jedi-survivor-rated-by-the-esrb-ahead-of-march-launch/تبلیغات

هیئت رده‌بندی نرم‌افزار سرگرمی یا همان ESRB رده‌بندی سندی بازی Star Wars Jedi: Survivor را اعلام کرده و همان‌طور که انتظار می‌رفت این بازی مثل نسخه‌ی قبلی رده‌بندی T for Teen را دریافت کرده است. این یعنی تجربه‌ی بازی Star Wars Jedi: Survivor برای افراد نوجوان یا مسن‌تر مناسب خواهد بود. در توضیحات رسمی این رده‌بندی مشخصاتی آمده که برای طرفداران Fallen Order آشنا خواهد بود.