رسمی: بازی Hollow Knight: Silksong تا تاریخی نامشخص تاخیر خورد

ما در مورد نحوۀ شکل‌گیری بازی بسیار هیجان‌زده هستیم و باید بگویم که این پروژه عظمت قابل توجه‌ای دارد؛ بنابراین می‌خواهیم برای ساخت بهترین بازی‌ای که می‌توانیم ارائه دهیم، زمان بیشتری را صرف کنیم. با نزدیک شدن به زمان عرضه، منتظر اطلاعات بیشتر باشید.

استودیوی تیم چری (Team Cherry) اعلام کرد که بازی Hollow Knight: Silksong بسیار بزرگ و گسترده شده است و برای ارائۀ یک تجربۀ فوق‌العاده به زمان بیشتری نیاز دارد.

بازی Hollow Knight: Silksong هم‌اکنون برای عرضه روی پلتفرم رایانه‌های شخصی و کنسول‌های نینتندو سوییچ، پلی استیشن ۵، پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس/اس در حال توسعه است. این عنوان در زمان عرضه روی سرویس گیم پس قرار خواهد گرفت.

Arnald


منبع: https://gamefa.com/936905/%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-hollow-knight-silksong-%D8%AA%D8%A7-%D8%AA%D8%A7%D8%B1%DB%8C%D8%AE%DB%8C-%D9%86%D8%A7%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5-%D8%AA%D8%A7%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D8%AE/

برای اولین بار در فوریۀ ۲۰۱۹ از Hollow Knight: Silksong به عنوان یک بستۀ الحاقی برای بازی اصلی رونمایی شد، اما بعدها تیم سازنده تصمیم گرفت پروژه را گسترش دهد و به عنوان یک اثر جدید عرضه کند. در جریان رویداد Xbox and Bethesda در سال گذشته، مایکروسافت مدعی شد که Silksong تا ژوئن ۲۰۲۳ منتشر می‌شود، اما حالا این عنوان با تاخیر مواجه شده است.

تبلیغات

دیگر در نیمۀ اول سال ۲۰۲۳ منتظر عنوان Hollow Knight: Silksong نباشید. متیو گریفین (Matthew Griffin)، رئیس بخش بازاریابی و نشر تیم چری، اعلام کرد که توسعۀ بازی ادامه دارد، اما انتشار آن در بازۀ اعلام شدۀ قبلی رخ نخواهد داد. وی در این باره گفت: