رسمی: بازی Immortals of Aveum تا ۲۲ آگوست تاخیر خورد

استودیوی Ascendant اعلام کرده است که برای پولیش، بهینه‌سازی و لانچ قدرتمند بازی Immortals of Aveum به چند هفته زمان بیشتر نیاز دارد.

پیش از این قرار بود Immortals of Aveum در تاریخ ۲۹ تیر (۲۰ جولای) امسال عرضه شود، اما حالا تقریباً یک ماه دیرتر، در تاریخ ۳۱ مرداد (۲۲ آگوست)، در دسترس قرار خواهد گرفت. کارگردان بازی، برت رابینز (Bret Robbins)، تاخیر بازی را با بیانیۀ زیر اعلام کرد:

بازی Immortals of Aveum در تاریخ ۳۱ مرداد (۲۲ آگوست) امسال برای پلی استیشن ۵، ایکس باکس سری ایکس/اس و PC عرضه خواهد شد.

نظر شما در این باره چیست؟

شرک


منبع: https://gamefa.com/950616/%D8%B1%D8%B3%D9%85%DB%8C-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C-immortals-of-aveum-%D8%AA%D8%A7-22-%D8%A2%DA%AF%D9%88%D8%B3%D8%AA-%D8%AA%D8%A7%D8%AE%DB%8C%D8%B1-%D8%AE%D9%88%D8%B1%D8%AF/تبلیغات

بازخوردهای اخیر به بازی، چیزی که احساس می‌کردیم را به ما اثبات کردند: بازی Immortals of Aveum یک اثر ویژه و خاص است. برای رسیدن به چشم‌انداز ترسیم شده، ما به چند هفته فرصت لازم داریم. حالا در تاریخ ۲۲ آگوست بازی عرضه می‌شود. این تاخیر به ما اجازه می‌دهد تا بازی را بیشتر پولیش کنیم، بهینه‌سازی برای تمامی پلتفرم‌ها را به بهترین حالت برسانیم و یک لانچ قوی را داشته باشیم. ما باید همه چیز را به درستی انجام دهیم.