رسمی: پایان حضور هنری کویل در نقش سوپرمن تایید شد


هنری کویل رسما از حضور در نقش سوپرمن در دنیای سینمایی دی‌سی کنار رفت تا بازیگر جوان‌تری جایگزین وی شود.

به تازگی و به صورت رسمی اعلام شده که هنری کویل دیگر سوپرمن دنیای سینمایی دی‌سی نخواهد بود و جیمز گان به عنوان رئیس استودیو دی‌سی به دنبال پیدا کردن بازیگری جوان‌تر برای ایفای نقش کلارک کنت در این دنیای سینمایی است.

سرانجام پس از مدت‌ها انتظار بود که هنری کویل با حضور در صحنه پس از تیتراژ فیلم بلک آدام (Black Adam) بازگشتش به دنیای سینمایی دی‌سی را اعلام کرد و همین نیز باعث خشنودی بسیاری از طرفداران دی‌سی شد.

با این حال، با حضور جیمز گان و پیتر سفران در راس استودیو دی‌سی، شایعاتی در مورد تغییرات گسترده در دنیای سینمایی دی‌سی به گوش رسید تا اینکه به تازگی هم جیمز گان و هم خود هنری کویل خروجش از نقش سوپرمن را تایید کردند.

جیمز گان در رابطه با خروج هنری کویل اظهار داشته:

از جمله برنامه‌هایی که ما برای دنیای سینمایی دی‌سی در نظر داریم، پرداختن به روزهای ابتدایی زندگی سوپرمن است و به همین دلیل نیز بازیگر جوان‌تری باید برای این نقش انتخاب کنیم و این نقش دیگر با بازی هنری کویل نخواهد بود.

بنابر این گزارش‌ها، خود جیمز گان قرار است فیلم‌نامه فیلم جدید سوپرمن را قلم بزند که داستان آن نسخه‌ای جوان از شخصیت کلارک کنت را روایت خواهد کرد و بازیگر جوانی این نقش را به تصویر خواهد کشید.

تبلیغات

هنری کویل نیز در پست اینستاگرامی خود در رابطه با خروجش از این نقش گفته:

من به تازگی با جیمز گان و پیتر سفران ملاقات داشتم و خبر بدی برای شما دارم. قبلا و در ماه اکتبر به من اعلام شده بود که بازگشتم به نقش سوپرمن را اعلام کنم اما حالا قرار نیست این اتفاق رخ بدهد.

تغییرات همیشه رخ می‌دهند و من به آن احترام می‌گذارم. آن‌ها به دنبال ساخت جهانی منسجم هستند و برای آن‌ها و آینده این دنیای سینمایی آرزوی موفقیت می‌کنم.

هنری کویل در ادامه صحبت‌هایش نیز اظهار داشته:

دوران من برای پوشیدن لباس و شنل سوپرمن به پایان رسیده اما این پایان راه شخصیت سوپرمن نیست و همچنان ارزش‌های او پایدار باقی خواهند ماند. با وجود همه پستی و بلندی‌ها، نقش‌آفرینی در این نقش بسیار سرگرم‌کننده بود.

نکته قابل تامل در مورد حضور بازیگری جوان در نقش سوپرمن آن است که این شخصیت قرار است در آینده دنیای سینمایی دی‌سی بسیار مهم باشد و همین نیز خبری امیدوارکننده برای طرفداران است.

منبع: اسکرین رنت

GERALT


منبع: https://gamefa.com/895486/dcu-superman-henry-cavill-out-not-returning/