رسمی: یوبیسافت قیمت بازی‌های بزرگ خود را به 70 دلار افزایش داد

بازی NBA 2K21 شرکت تیک-تو (Take-Two) در ماه آگوست 2020 عرضه شد و اولین بازی‌ 70 دلاری بود. شرکت‌های الکترونیک آرتس (Electronic Arts)، اسکوئر انیکس (Square Enix)، اکتیویژن (Activision) و سونی پس از تیک‌-تو قیمت‌گذاری 70 دلاری را برای بازی‌های نسل جدید خود اعمال کردند. تا به این لحظه شاهد بالا بردن قیمت بازی‌ها از سوی مایکروسافت نبوده‌ایم، اگرچه باید تا انتشار انحصاری‌های بیشتر صبر کنیم.

شرکت یوبیسافت رسماً اعلام کرد که رویۀ ناشرهای دیگر را ادامه خواهد داد و از این به بعد بازی‌های بزرگ و پریمیوم خود را با قیمت 70 دلار عرضه خواهد کرد.

تبلیغات

نظر شما در این باره چیست؟


منبع: https://gamefa.com/867460/ubisoft-says-70-price-tag-will-now-be-the-norm-for-its-big-aaa-games/عنوان Assassin’s Creed Mirage که مقیاسی کوچک‌تر نسبت به نسخه‌های اخیر این سری دارد، با قیمت 50 دلار در دسترس تمامی پلتفرم‌ها قرار خواهد گرفت.

این شرکت از ماه نوامبر و با بازی Skull & Bones، قیمت‌‌گذاری 70 دلاری خود را آغاز خواهد کرد. در مصاحبه‌ای با وبسایت Axios، رئیس شرکت یوبیسافت (Ubisoft)، ایو گیلموت (Yves Guilemot)، اعلام کرد که قیمت 70 دلاری از این به بعد برای بازی‌های بزرگ و پریمیوم پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس/اس کمپانی یوبیسافت یک نورم و استاندارد خواهد بود.