روابط عاطفی زیادی بین شما و شخصیت‌های Starfield قابل شکل‌گیری است

تبلیغات

منصفانه است که بگوییم انتظارات زیادی از Starfield وجود دارد، به خصوص اگر گستره و مقیاس گزارش شده از بازی کاملا قابل پیاده‌سازی باشد. با این حال، یکی از جنبه‌های کلیدی بازی‌های نقش آفرینی بتسدا، توانایی ایجاد روابط با NPCها است. این موضوع همچنان در مورد استارفیلد صدق می‌کند، اگرچه ظاهرا به روشی پیچیده‌تر انجام می‌شود. Romance در گیم‌پلی Starfield به عنوان راهی برای ایجاد روابط گسترده‌تر بازیکنان با گروهی از شخصیت‌های بازی وجود دارد.

ما تعداد زیادی همراه در بازی داریم. من نمی‌گویم روابط فوق العاده پیچیده و عاشقانه‌ای بین شما وجود خواهد داشت، اما پیچیده‌تر از ساخته‌های قبلی ما است. دیگر خبری از مکانیزم تک قطبی و ساده دوست داشتن یا دوست نداشتن نیست. آن‌ها می‌توانند عاشق شما باشند، از کاری که انجام داده‌اید بدشان بیاید، موقتا از دست شما عصبانی شوند و سپس دوباره به شما عشق بورزند.

اگرچه هنوز با انتشار بازی Starfield فاصله زیادی داریم، اما جزئیات بیشتری از این حماسه فضایی بتسدا (Bethesda) همچنان در حال آشکار شدن است.

با این حال، بازی از یک رویکرد چند وجهی‌تر در مورد امور عاطفی استفاده می‌کند. احتمالا این کار با عمق بیشتر و در تضاد با RPG‌های قبلی بتسدا مانند Skyrim و Fallout انجام می‌شود. به گفته تاد هاوارد (Todd Howard)، مدیر استودیو بتسدا، پویایی روابط در Starfield دارای جزئیات عاطفی بیشتری است. هاوارد در پادکست اخیر خود توضیح داد که شخصیت‌های Starfield به روش‌های متفکرانه‌تری به انتخاب‌ها و رفتارهای بازیکنان پاسخ می‌دهند، نه اینکه در مقیاس ساده دوست داشتن و دوست نداشتن عمل کنند. هاوارد توضیح می‌دهد:

اطلاعات جدید در مورد پویایی شخصیت‌ها در دسترس قرار گرفته است و ادعا می‌شود بازی مذکور، روابط احساسی بیشتری نسبت به ساخته‌های دیگر بتسدا خواهد داشت.

به نظر می‌رسد که توسعه دهندگان تلاش زیادی کرده‌اند تا روند عاشقانه در Starfield واقعی‌تر شود. در هر صورت، زمانی که بازی در اواخر امسال عرضه شود، دیدن جزئیات روابط عاطفی بین شخصیت‌ها جذاب خواهد بود. علی‌رغم اعلام قبلی، انتظار می‌رود Starfield در نیمه اول سال 2023 عرضه شود و به طور انحصاری برای ایکس باکس سری اکس و اس و PC در دسترس قرار گیرد. همچنین می‌توانید بازی را در روز عرضه روی سرویس گیم پس تجربه کنید.

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/903527/%D8%B1%D9%88%D8%A7%D8%A8%D8%B7-%D8%B9%D8%A7%D8%B7%D9%81%DB%8C-%D8%B2%DB%8C%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%DB%8C%D9%86-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D9%88-%D8%B4%D8%AE%D8%B5%DB%8C%D8%AA%D9%87%D8%A7%DB%8C-star/