روند توسعه‌ی Final Fantasy 16 تقریبا 95 درصد کامل شده است

تبلیغات

شرایط کنونی طوری است که ما روزانه بازی را امتحان می‌کنیم و بخش‌هایی که باعث ایجاد ایرادات فنی یا ضربه زدن به عملکرد بازی می‌شوند را برطرف می‌کنیم. بقیه زمان صرف باگ‌زدایی می‌شود.

آقای هیروشی تاکای (Hiroshi Takai)، کارگردان بازی Final Fantasy 16، به تازگی گفته که بازی Final Fantasy 16 در مراحل پایانی توسعه‌ی خود به سر می‌برد و تیم توسعه‌ی بازی مشغول رفع مشکلات فنی آن است.

بازی Final Fantasy 16 در تاریخ نامشخصی از تابستان سال 2023 به صورت انحصاری برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد. در هفته‌های آتی منتظر اخبار بیشتر از بازی باشید.

Ezio Auditore da Firenze


منبع: https://gamefa.com/883529/final-fantasy-16s-development-is-about-95-done/

اندازه‌ی بازی آن قدر بزرگ است که رفع باگ‌های آن زمان زیادی می‌طلبد. تقریبا تمام برنامه‌نویسان مشغول سر و کله زدن با کد بازی برای رفع باگ‌ها هستند. ما در ادامه‌ی سال جاری به دنبال انتشار اطلاعات بیشتر از بازی هستیم، پس در آن زمان تاریخ عرضه را هم اعلام خواهیم کرد.

به گفته‌ی کارگردان بازی یعنی هیروشی تاکای روند توسعه‌ی Final Fantasy 16 تقریبا 95 درصد کامل شده است. این ادعا با صحبت‌های اخیر تهیه‌کننده‌ی بازی هم‌خوانی دارد. تاکای گفته که تیم توسعه‌ی بازی در حال حاضر مشغول رفع ایرادات بازی و بهینه‌سازی جوانب فنی آن است. او در این باره گفت:

نائوکی یوشیدا (Naoki Yoshida)، تهیه‌کننده‌ی بازی، تایید کرده که تا پایان سال جاری قرار است شاهد انتشار اطلاعات بیشتری در مورد این بازی از سوی اسکوئر انیکس باشیم. یک تاریخ عرضه‌ی دقیق هم برای بازی اعلام خواهد شد. یوشیدا گفته:

اسکوئر انیکس (Square Enix) به تازگی یک تریلر جدید را برای بازی Final Fantasy 16 منتشر کرد که در آن شاهد چندین باس، فرمانروایی‌های مختلف جهان بازی و موارد دیگری بودیم. در آینده‌ای نزدیک قرار است شاهد انتشار تریلرهای بیشتر هم برای بازی باشیم. در مصاحبه‌ای جدید با Famitsu، توسعه‌دهندگان Final Fantasy 16 اعلام کردند که پیش از پایان سال جاری شاهد انتشار اطلاعات بیشتری از بازی خواهیم بود.