روند پلی تست بازی Iron Man شرکت EA آغاز شده است

در وب‌سایت پلی تست شرکت الکترونیک آرتز توضیحات زیر داده شده است:

نگاهی به یک بازی بیندازید و از طریق تجربه‌ی خود مستقیماً با یک محقق از EA صحبت کنید. آن‌ها در مورد تجربیات، ترجیحات و سایر زمینه‌های مورد علاقه‌تان از شما سؤال می‌کنند. این مکالمات به طور معمول بین 30 تا 120 دقیقه طول می‌کشد و ممکن است در یکی از آزمایشگاه‌های تجربه‌ی بازی ما به صورت آنلاین یا به صورت حضوری انجام شود.

شرکت الکترونیک آرتز (Electronic Arts) و استودیوی موتیو (Motive Studio) مدتی پیش از بازی جدید Iron Man رونمایی کردند و به‌تازگی آغاز روند پلی تست این اثر تایید شده است.


تبلیغات

سازندگان پیش‌تر اعلام کرده‌اند که بازی Iron Man یک تجربه‌ی کاملاً AAA خواهد بود و گفته شده است استودیوی موتیو تیم خود را برای ساخت این عنوان گسترش خواهد داد.


منبع: https://gamefa.com/882230/motives-iron-man-game-has-already-started-playtesting/

چند منبع مختلف اشاره کرده‌اند که پلی تست بازی Iron Man از 31 اکتبر تا 2 نوامبر آغاز می‌شود. این تست‌ها در عین حال به عنوان یک بازخورد و بررسی از بازی نیز خواهد بود که احتمالاً شامل بررسی‌ مکانیک‌ها، حالت‌ها و موارد دیگر است.

الکترونیک آرتز در وب‌سایت رسمی خود اشاره کرده است که بازی Iron Man یک همکاری طولانی مدت جدید بین این شرکت و Marvel Games است و این بازی تنها یکی از چندین پروژه‌ی مشترک دو شرکت مذکور محسوب می‌شود.

هنوز مشخص نیست که بازی جدید Iron Man چه مدت در دست توسعه بوده، اما ارائه‌ی پلی تست در اوایل معرفی آن نشان می‌دهد که اثر مذکور مدتی در مرحله‌ی پیش تولید قرار داشته است.