رونمایی از برنامه Sony Creator To Creator | قسمت اول حول محور سریال The Last Of Us (زیرنویس به زودی)

کمپانی سونی از یک مجموعه ویدیویی به نام Sony Creator To Creator رونمایی کرد که قسمت نخست آن شامل عوامل سریال تحسین شده The Last Of Us خواهد بود.

با توجه به ارتباط گرم و صمیمی عوامل سریال The Last Of Us قطعاً مشاهده آن‌ها در کنار یکدیگر و شنیدن صحبت‌هایشان می‌تواند برای طرفداران این فرنچایز جذاب و دیدنی باشد.

همانطور که می‌توان حدس زد، نخستین قسمت از این مجموعه ویدیویی حول محور سریال The Last Of Us جریان خواهد داشت. بدین صورت که شاهد حضور نیل دراکمن، کریگ مازن، پدرو پاسکال و بلا رمزی خواهیم بود. اسد قزلباش که به عنوان مدیر بخش تولیدات پلی‌استیشن شناخته می‌شود نیز یکی مهمانان این دورهمی ویدیویی می‌باشد.

منبع: PSU


منبع: https://gamefa.com/918152/playstation-productions-reveals-sony-creator-to-creator-series/

کمپانی سونی این مجموعه را تدارک دیده تا بینندگان و طرفداران آثار اقتباسی پلی‌استیشن بتوانند نگاه عمیق‌تری به سازندگان این آثار داشته و صحبت‌ها و ارتباطشان با یکدیگر را تجزیه و تحلیل نمایند. قسمت بعدی این مجموعه نیز بر روی فیلم اقتباسی Gran Turismo (گرن توریسمو) تمرکز خواهد داشت؛ اقتباسی از بازی‌های ریسنیگ ساخته شده توسط استودیو پولی‌فونی دیجیتال که نیل بلومکمپ کارگردانی آن را بر عهده داشته و بازیگرانی همچون جایمون هانسو، دیوید هاربر و اورلاندو بلوم در آن به ایفای نقش پرداخته‌اند. این فیلم برای اکران در تاریخ 11 اوت (20 مرداد 1402) در نظر گرفته شده است.

تبلیغات

نخستین قسمت از این مجموعه در 2 بخش تهیه شده که در ادامه می‌توانید شاهد بخش اول (به مدت 10 دقیقه) از قسمت نخست باشید.

این موفقیت و محبوبیت سبب شده تا کمپانی سونی دست به خلق یک مجموعه ویدیویی تحت عنوان Sony Creator To Creator بزند که حول محور خالقین بازی‌های ویدیویی و خالقین اقتباس‌های ساخته شده از آن‌ها جریان خواهد داشت. با توجه به این که عناوین زیادی از این کمپانی توسط استودیوهای فیلم‌سازی در حال اقتباس می‌باشد، چنین دورهمی می‌تواند باعث خلق لحظاتی جذاب برای طرفداران سونی بشود.

اقتباس تلویزیونی The Last Of Us (آخرین بازمانده از ما) که از مجموعه بازی‌هایی به همین نام الهام گفته شده است، پخش خود را در شبکه HBO تجربه می‌کند. مجموعه‌ای درام و پسا-آخرالزمانی که مورد تحسین منتقدین و بینندگان قرار گرفته و به عنوان بهترین اقتباس ساخته شده از صنعت بازی‌های ویدیویی شناخته می‌شود.