رونماییMSI از کارت گرافیک های سفارشی RTX 4070 Ti

تبلیغات


منبع: https://gamefa.com/902020/%D8%B1%D9%88%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%DB%8Cmsi-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B4%DB%8C-rtx-4070-ti/

سری جدید GAMING TRIO همچنین به بایوس دوگانه مجهز شده است، کاربران می توانند به سرعت نویز کم یا عملکرد بیشتر را با تکان دادن سوئیچ انتخاب کنند. یک صفحه پشتی فلزی برس خورده با طراحی جذاب، کارت گرافیک را تقویت می کند، در حالی که از طریق پدهای حرارتی، خنک کننده غیرفعال را نیز فراهم می کند. نورپردازی Mystic Light نمای بیرونی کارت گرافیک را با میلیون ها رنگ زیباتر ساخته که از طریق Mystic Light Sync و Ambient Link قابلیت شخصی سازی و همگام سازی را به کاربر می دهد.

RTX 4070 Ti VENTUS 3X

MSI RTX 4070 Ti VENTUS 3X

کارت گرافیک سری محبوب ونتوس اکنون با RTX 4070 Ti بازگشته است. سیستم خنک کننده بهینه شده با فن های حرفه ای TORX Fan 4.0 که بارها مورد تمجید رسانه ها قرار گرفته به همراه هیت سینک بزرگ و هیت پایپ های اختصاصی، وظیفه خنک کردن این کارت را بر عهده دارند. فلسفه طراحی سری ونتوس بر اساس عملکرد بالا، خنک کننده بی نقص و ظاهری همگام با تمام قطعات است. سیستم خنک کننده قدرتمند، طراحی به روز، بک پلیت یا صفحه پشتی برس خورده برای تقویت کارت و بهبود خنک سازی و اورکلاک کارخانه ای، این کارت را برای هر ساختاری مناسب می کند.

کارت گرافیک های سری SUPRIM MSI به عنوان برترین زیر برند کارت های ام اس آی برای بالاترین عملکرد و بهترین خنک کننده به همراه کیفیت ساخت بی نقص ساخته شده است. مدل مبتنی بر GeForce RTX 4070 Ti مجهز به پیشرفته‌ترین سیستم خنک‌کننده بادی مبنی بر TRI FROZR 3S است که گرما را به‌ طور موثری از اجزای مهم برد از جمله تراشه گرافیکی، مدار قدرت و حافظه تصویری دور می کند. همراهی فن های جدید TORX FAN 5.0 و 7 هیت پایپ در کنار محفظه بخار پیشرفته، وظیفه دور کردن حرارت را بر عهده دارند. انتقال اولیه حرارت به سیستم خنک کننده توسط یک صفحه پایه مسی با روکش نیکل عظیم انجام می شود.

کمپانی تایوانی ام اس آی به عنوان  پیشرو در حوزه تولید  سخت افزار گیمینگ ، جدیدترین کارت گرافیک های سفارشی خود مبتنی بر پردازنده گرافیکی RTX 4070 Ti انویدیا را معرIفی کرد. میزبانی کارت های سفارشی برای این تراشه گرافیکی بر عهده سه سری  سوپریم (SUPRIM)، گیمیگ تریو (GAMING TRIO) و ونتوس (VENTUS) می باشد که مجهز به جدیدترین فناوری های ساخت، مدار تمام سفارشی با عملکرد بالا، خنک کننده پیشرفته و طراحی خیره کننده است.

سری GAMING TRIO با ظاهری جدید و در عین حال آشنا به روز شده است. هدف اصلی این سری تعادل عالی بین عملکرد، خنک کننده و نویز کم است تا گیمرها و کاربران سخت پسند را راضی نگه دارد. طراحی جدید خنک کننده مبنی بر فن های TORX Fan 5.0 با سه تیغه متصل به هم به همراه سیستم خنک کننده به روز TRI FROZR 3 در این سری دیده می شود. مدل های مبتنی بر RTX 4070 Ti دارای صفحه پایه مسی نیکل اندود شده و حداکثر 6 هیت پایپ اختصاصی در هسته هیت سینک برای دفع موثر گرما هستند.

تبلیغات
کارت گرافیک های سفارشی MSI RTX 4070 Ti

RTX 4070 Ti SUPRIM

MSI RTX 4070 Ti SUPRIMX

فناوری کنترل جریان هوا با طراحی Wave-curved 3.0 هیت سینک، الهام گرفته از موج دریا و باله‌های متضاد، آلومینیوم ربس خورده در قسمت بیرونی خنک کننده و صفحه پشتی، زیبایی بصری و طول عمر بیشتر را به همراه دارد. بایوس دوگانه به کاربران این امکان را می دهد که به سرعت بین حالت نویز کم یا حالت گیمینگ برای عملکرد بیشتر جابجا شود. نورپردازی RGB Mystic Light با میلیون‌ها رنگ در این کارت جریان دارد که با استفاده از نرم افزار اختصاصی و پلتفرم یکپارچه MSI CENTER، قابلیت مدیریت کامل را برای آن فراهم می کند.

RTX 4070 Ti GAMING TRIO

MSI RTX 4070 Ti GAMING X TRIO