رویارویی آدام وارلاک و نبولا در کلیپ تازه فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3

تبلیغات

این کلیپ تازه منتشر شده از فیلم «نگهبانان کهکشان ۳» که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، نبردی جذاب و مهیج بین آدام وارلاک و نبولا را به نمایش می‌گذارد. در این کلیپ نشان داده می‌شود که اکنون نبولا مجهز به یک دست انفجاری است و از آن در مقابل آدام وارلاک استفاده می‌کند.

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/933713/guardians-of-the-galaxy-3-video-adam-warlock/

این کلیپ به خوبی توانسته تا علاوه بر اینکه نیم نگاهی از درون فیلم «نگهبانان کهکشان ۳» را برای مخاطبان به نمایش در بیاورد، قدرت‌های بسیار زیاد شخصیت شرور آدام وارلاک را نیز به تصویر بکشد. در این فیلم، نقش آدام وارلاک را ویل پولتر به تصویر خواهد کشید و کارن گیلان نیز نقش نبولا را بازی می‌کند.

به تازگی کلیپی برای فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 3 منتشر شده که رویارویی آدام وارلاک و نبولا را به نمایش در می‌آورد.

زمان زیادی تا اکران فیلم نگهبانان کهکشان ۳ (Guardians of the Galaxy Vol. 3) روی پرده سینماها باقی نمانده و حالا استودیو مارول برای اینکه هیجان و هایپ برای این اثر را بالا نگه دارد، کلیپی تازه از آن منتشر کرده که نبرد میان نبولا و آدام وارلاک را به نمایش در می‌آورد.

از جمله دیگر بازیگرانی که در فیلم «نگهبانان کهکشان ۳» نقش‌آفرینی می‌کنند نیز می‌توان به کریس پرت، زوئی سالدانیا، دیو باتیستا، پم کلمنتیف، شان گان و تعدادی دیگر اشاره کرد. این فیلم قرار است در تاریخ ۵ ماه مه سال ۲۰۲۳ میلادی (جمعه ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۲) روی پرده سینماها اکران شود.

با این حال، این کار باعث عصبانیت آدام وارلاک می‌شود و او نیز تمام قدرت خودش را به رخ می‌کشد و ضربات سهمگینی به نبولا وارد می‌کند. اینکه کدام یک از این دو شخصیت‌ها در نهایت پیروز این نبرد حماسی خواهند بود را باید در فیلم اصلی مشاهده کرد.