رویارویی واکاندا و آتلانتیس در ویدیو جدید Black Panther 2

منبع: کولایدر

Lonesome guy


منبع: https://gamefa.com/881101/black-panther-wakanda-forever-teaser-foreshadows-war-with-namor/

فاز چهارم دنیای سینمایی مارول با تمامی کم و کاستی‌هایی که به ارمغان آورده است، اما با اکران فیلم Black Panther: Wakanda Forever پایان خواهد یافت و زمینه‌ساز دوران جدیدی برای قهرمانان این فرنچایز می‌باشد. فرنچایزی که به سبب اکران فیلم جدید پلنگ سیاه میزبان حضور شخصیت‌ها و وقایعی کاملاً جدید می‌باشد.

به دلیل افت کیفیت آثار دنیای سینمایی مارول در فاز چهارم که به فجایعی همچون Thor: Love and Thunder و She-Hulk: Attorney at Law ختم شده است، انتظارات از دنباله فیلم پلنگ سیاه به هنرنمایی بازیگرانی همچون لتیشیا رایت (Letitia Wright)، لوپیتا نیونگو (Lupita Nyong’o)، وینستون دوک (Winston Duke)، دومینیک تورن (Dominique Thorne)، تنوچ هوئرتا (Tenoch Huerta) و مارتین فریمن (Martin Freeman) افزایش یافته است. اثری که باید دید آیا می‌تواند این فاز پرحاشیه از MCU را به خوبی و خوشی به اتمام برساند یا خیر!

حال نیز ویدیو جدیدی از فیلم Black Panther: Wakanda Forever منتشر شده که حول محور رویارویی مردم واکاندا و آتلانتیس بوده و در ادامه می‌توانید به مشاهده آن بپردازید.

پس از مرگ دردناک چادویک بوزمن (Chadwick Boseman)، استودیو مارول راه دشواری را برای ساخت دنباله فیلم Black Panther پیش رو داشت. آن‌ها از یک طرف می‌توانستند تا بازیگری کاملاً جدید را برای نقش تی‌چالا انتخاب نموده و از سوی دیگر نیز می‌توانستند تا با تغییر داستان، جای خالی او را با باقی شخصیت‌ها و اتفاقات پر نمایند.

فیلم Black Panther: Wakanda Forever برای اکران در تاریخ 11 نوامبر (20 آبان) در نظر گرفته شده است.

در تازه‌ترین ویدیو منتشر شده از فیلم Black Panther 2 شاهد رویارویی مردم سرزمین‌های واکاندا و آتلانتیس می‌باشیم.

رایان کوگلر (Ryan Coogler) که کارگردانی این دنباله را بر عهده دارد؛ گزینه دوم را برگزید و با وارد شخصیت نیمور و سرزمین آتلانیتس سعی دارد تا به وقایعی بپردازد که در نبود تی‌چالا در دنیای سینمایی مارول به وقوع خواهد پیوست.

تبلیغات