رویایی گرالت با وحشت و تاریکی در تریلر فصل سوم سریال The Witcher

منبع: کولایدر


منبع: https://gamefa.com/932578/the-witcher-season-3-trailer/

جدا از همه شعله‌ها، سلاح‌ها و تاریکی فزاینده‌ای که در این تریلر تازه از فصل سوم سریال «ویچر» به نمایش گذاشته می‌شود، گرالت برای اولین بار در این تریلر به احساس ترس واقعی خودش اذعان می‌کند. اینکه او از چه چیزی ترس دارد را باید منتظر ماند و دید.

سازندگان سریال «ویچر» تصمیم گرفتند تا فصل سوم سریال را در قالب دو پخش روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه کنند؛ بخش اول شامل پنج قسمت ابتدایی در تاریخ ۲۹ ژوئن (پنجشنبه ۸ تیر ۱۴۰۲) و بخش دوم شامل سه قسمت در تاریخ ۲۷ ژوئیه (پنجشنبه ۵ مرداد ۱۴۰۲) پخش خواهند شد.

سومین فصل از سریال «ویچر» آخرین حضور هنری کویل در نقش گرالت خواهد بود و همین نیز این فصل را برای طرفداران این بازیگر تلخ و شیرین کرده است. با اینکه سریال توسط نتفلیکس برای فصل چهارم تمدید شده اما اعلام شده که در فصل تازه و به جای هنری کویل، لیام همسورث این نقش را ایفا خواهد کرد.

تاریخ پخش فصل سوم سریال ویچر

با اینکه فصل دوم سریال «ویچر» در دسامبر سال ۲۰۲۱ میلادی پخش شده بود و زمان زیادی از آن می‌گذرد اما طرفداران این جهان در دسامبر سال ۲۰۲۲ میلادی شاهد سریال ویچر: خاستگاه خون (Witcher: Blood Origin) بودند که پیش‌درآمدی برای سریال اصلی محسوب می‌شد.

به تازگی سرویس آنلاین نتفلیکس تریلری را برای فصل سوم سریال The Witcher منتشر کرده است که رویایی گرالت با وحشت و تاریکی را نشان می‌دهد.

تبلیغات

زمان زیادی تا پخش سومین فصل از سریال ویچر (The Witcher) که یکی از سریال‌های بسیار موفق و جذاب سرویس آنلاین نتفلیکس به شمار می‌رود، نمانده است و در همین راستا و به دنبال انتشار پوستری برای آن، اکنون تریلری برای فصل سوم این سریال منتشر شده است.

همانند تریلرها و تیزرهای قبلی منتشر شده برای فصل سوم سریال «ویچر» این تریلر تازه که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید، چیز زیادی از داستان و اتفاقات را آشکار نمی‌کند. در عوض، به تهدیدی تازه و بسیار خطرناک و تاریک برای سه شخصیت اصلی داستان اشاره می‌کند.