رویداد شرکت Devolver Digital در ماه ژوئن برگزار خواهد شد

برگزاری چند رویداد مهم برای هفته‌‌های آینده تایید شده‌اند. رویدادهای Summer Game Fest، Xbox Games Showcase و Ubisoft Forward همگی در ماه ژوئن برگزار خواهند شد. همچنین گزارش‌های اخیر اشاره کرده‌اند که سونی قصد دارد یک رویداد جدید را در اواخر ماه جاری میلادی برگزار نماید.


منبع: https://gamefa.com/937409/devolver-digital-confirms-its-doing-a-direct-in-june/

شرکت دیوالور دیجیتال (Devolver Digital) به‌تازگی از تایید برگزاری رویداد خود در ماه ژوئن خبر داده است و به‌زودی اطلاعات جدیدی از آن منتشر خواهد شد.

شرکت دیوالور دیجیتال طی چند سال گذشته در فصل تابستان کنفرانس‌های مطبوعاتی سالانه و رویدادهای ویژه‌ی خود برگزار کرده است و امسال نیز از این قضیه مستثنی نیست. این ناشر اخیراً با انتشار پیامی در صفحه‌ی توییتر خود تأیید کرد که یک رویداد جدید را در ماه ژوئن برگزار می‌کند و افزود به‌زودی اطلاعات بیشتری در مورد آن ارائه خواهد شد.

شرکت مذکور چند بازی مختلف در دست توسعه دارد و ممکن است در رویداد امسال شاهد اطلاعات و نمایش‌های جدیدی از آن‌ها باشیم. از جمله‌ی این بازی‌ها می‌توان به عنوان اکشن ماجراجویی The Plucky Squire، بازی کواپ سندباکس در سب بقای Wizard with a Gun، بازی اکشن پلتفرمر Pepper Grinder و عنوان اسکیت سواری Skate Story اشاره کرد. این احتمال وجود دارد که شرکت دیوالور دیجیتال از عناوین جدیدی نیز رونمایی کند.

تبلیغات