رویداد The Game Awards سال 2022 حدود دو ساعت و نیم خواهد بود


تهیه‌کننده و مجری مراسم The Game Awards به تازگی تایید کرده که مراسم امسال تقریبا دو ساعت و نیم خواهد بود. مراسم سال گذشته حدود سه ساعت و پانزده دقیقه بود.

رویداد The Game Awards امسال تنها چند روز دیگر و در تاریخ 8 دسامبر برگزار خواهد شد و بهترین‌های جهان بازی‌های ویدیویی در سالی که گذشت مشخص می‌شوند. به تازگی تهیه‌کننده و مجری این مراسم یعنی جف کیلی (Geoff Keighley) تایید کرد که مراسم امسال به طرز قابل توجه‌ای کوتاه‌تر از سال گذشته خواهد بود. او حالا اطلاعات بیشتری را در این رابطه منتشر کرده است.

در جریان یک استریم Twitch، کیلی گفت که تیم پشت صحنه و اجرا در حال انجام آخرین تمرین‌ها برای برگزاری این رویداد هستند. او هم‌چنین گفت که رویداد امسال قرار است دو ساعت و نیم باشد که حدود چهل و پنج دقیقه کم‌تر از مراسم گذشته است:

تبلیغات

بله، مراسم امسال قرار است کوتاه‌تر باشد. در حال حاضر تا به پایان رساندن تمرین‌ها نمی‌توانیم زمان دقیق را مشخص کنیم. با این حال فکر کنم که با مراسمی حدود دو ساعت و نیمه طرف هستیم. فکر کنم که مراسم سال گذشته سه ساعت و پانزده دقیقه بود و بعضی چیزها مثل مدت زمان سخنرانی‌ها را نمی‌توان کنترل کرد، اما به دنبال کاهش زمان آن هستیم.

کیلی پیش از این تایید کرده بود که 30 الی 40 بازی قرار است در The Game Awards امسال به نمایش گذاشته شوند. در حالی حاضر حضور بازی‌هایی مثل Final Fantasy 16 ،Tekken 8 ،Baldur’s Gate 3 و Star Wars Jedi: Survivor تایید شده است.


منبع: https://gamefa.com/892792/the-game-awards-2022-will-be-roughly-two-and-a-half-hours-long/